Alte știri din fotbal
Farul - Universitatea Craiova » Deschidere de scor în minutul 6
10
„Mâine ajung în România” » Și-au dat acordul de transfer chiar înainte de FCSB - Csikszereda
0
FCSB - Csikszereda, prima „finală” pentru play-off » Gazdele sunt obligate să câștige: echipele probabile
2
Șocant scandal! Doi fotbaliști de la Poli Timișoara, acuzați că au snopit în bătaie un tânăr de 19 ani: „Huliganii mi-au nenorocit copilul! Parul cu care l-au lovit e plin de sângele lui”
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Manchester City, atracția zilei în Premier League » Drăgușin, TITULAR!
0
Cu Andrei Rațiu titular, Rayo Vallecano pierde în prelungiri pe Bernabeu
2
Starul lui Real Madrid s-a accidentat cu Rayo și a ieșit în minutul 9
0
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
KESERU, KESERU, KESERU! frustratii au inceput sa faca deja spume la gura, toate teoriile din lume despre cum meciu asta a fost blat :))
nu-i important ce vorbim noi aici,nu citeste nici dracu ce scriem..stai linistit,galca va stii sapsi tina jucatorii concentrati..
Bai ce prost esti.....
mumata deja sta cu pliscu deschis si zice "ighen , ighen, kívanok" ori de cate ori vede un "stiulete" :)))
Nu a pariat nici draq' in toata galaxia ca marcheaza ala 6 boabe !! Iti dai seama cum sare presa pe unul care revendica la pariuri un asa pronostic ??? Acum sa nu imi spui ca a avut cota 500 si nenea Gheorghe a pus un leu !! :)))) Casa de pariuri care este in cauza unui eventual pariu de 6 goluri marcate de x ( 98 % nici nu au o asa optiune ) ar face tambalau maxim la o gaura de 5000 de euro ..daramite la mai mult ... Si acum este momentul sa apara olteanul ala de traieste in 'Iugoslavia' si sa ne spuna ca au fost pariuri facute in Burma !! :)))
Daca am vazut-o eu mai demult poate o vede si Costica acum: iulian099 (2138 comentarii) Keseru e peste oricare dintre Hamza, Lemnaru, Piovaccari. Marcheaza la fiecare meci. O sa explodeze sezonul asta daca va fi folosit mai des, parerea mea. Minim 20 de goluri parerea mea anul asta in toate competitiile, as fi zis 30 dar pana ce isi dau astia seama sa il bage mai des e prea tarziu pt 30. 11 August 2014, 19:59 • Imi place (0) • Comenteaza • Raporteaza
cand joaca ludogoretii cu TSKA?
recital parvulescu senior. iubirea lui fara limite fata de stoaia trebuia sa dea roade. bravo lui.
..)) de gustibus, nah... stati calmi, parca vad ca Pitzi 666 face niste surprize in meciul cu elenii si ne aduce jucatori .. surpriza, gen buleica, stratila sau rus..)) ca de, asa are el unele "viziuni" geniale..))
Amice, cand in istoria voastra aveti eliminari din europa de la echipe cu nume GREU de pronuntat din tari care au fotbal de nivelul diviziei B nu e ok sa vb de rezultatele unei echipe care joaca de 10 ani in grupele competitiilor europene, care a ajuns in semifinale, care a ajuns in optimi iar Dinamo nu mai tine minte decand nu a trecut de turul 2 preliminar.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.