Comentarii (575)
faxx
faxx  •  01 Septembrie 2016, 00:12

bai ce rautaciosi astia de la nationala .. da si aia de anderlecht .. au incurcat pe fcsb 2003 s.a. le-au luat jucatorii titulari ... plus ca si *** aia din europa i-a mai bagat si in grupe ... pai ce-o sa faca fcsb fara titulari ... dar ca sa pozitivam un pic ... am auzit ca o sa iasa timbru la posta cu parada lui nitza

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rakanishu
rakanishu  •  01 Septembrie 2016, 00:11
Postat de mbdmbd pe 01 Septembrie 2016, 00:10

ai idee cine-i sadiku asta?

Iti dau eu un indiciu...gymd iti zice ceva, sau tiberiu33 sau ceva de genu ?

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 Septembrie 2016, 00:11
Postat de rakanishu pe 01 Septembrie 2016, 00:09

***

ești nebun, ne așteaptă cu brațele deschise...plus că au articole de alt gen, ***, cum fac ăștia...eu mai stau uneori pe digi, da-s prea mulți prunci....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mbdmbd
mbdmbd  •  01 Septembrie 2016, 00:10
Postat de a.c.a.b_st pe 01 Septembrie 2016, 00:07

***

ai idee cine-i sadiku asta?

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 Septembrie 2016, 00:09
Postat de tzusti_reloaded pe 01 Septembrie 2016, 00:06

CE SA FIE..DERANJEZI SISTEMUL..TE RESETEAZA CAND SPUI VREUN ADEVAR DUREROS SIMPLU NU.. :) SPER SA N APUC TIMPURILE CAND VOR IMPLATA CIPURI IN NOI CA CROTALUL PT ANIMALE .. ATUNCI ITIDA SI OUT..DIRECT DIN SERVER.. :)))))))))

acum am văzut prima dată faza aia..:))) cipuri in noi, zici? le tai grumazu la câți pot, da io nu mă las crotaliat....pff, numai gândul că prind astfel de vremuri mă sperie de moarte...ca-n filmele sf...

rakanishu
rakanishu  •  01 Septembrie 2016, 00:09
Postat de a.c.a.b_st pe 01 Septembrie 2016, 00:07

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mbdmbd
mbdmbd  •  01 Septembrie 2016, 00:08
Postat de a.c.a.b_st pe 01 Septembrie 2016, 00:07

***

aici macar mai dau de cativa oameni cu care poti sa vb ceva

rakanishu
rakanishu  •  01 Septembrie 2016, 00:07
Postat de observator_federal pe 01 Septembrie 2016, 00:03

Da dar si Napoli i-a inlocuit tocmai pe Cristea si pe autorul ratarii de singur cu Nita (Gheorghe parca.. ) , deci pe cei ce puteau periclita echilibrul pe tabela de marcaj... N-am vazut nicio urma de stress sau de exaltare la vreuna din echipe... deci egalul n-a deranjat pe nimeni iar campionatul "ramane interesant".

Cu toate ca esti "impartial", de data asta inclin sa cred ca ai dreptate...

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  01 Septembrie 2016, 00:07
Postat de mbdmbd pe 01 Septembrie 2016, 00:04

am scris ca gesepe plateste postaci sa posteze aici. in afara de aia de la rin, mai sunt si astia de la gesepe. Acest comentariu o sa fie sters in maxim 60 de secunde :)))))

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mbdmbd
mbdmbd  •  01 Septembrie 2016, 00:07
Postat de mbdmbd pe 01 Septembrie 2016, 00:04

am scris ca gesepe plateste postaci sa posteze aici. in afara de aia de la rin, mai sunt si astia de la gesepe. Acest comentariu o sa fie sters in maxim 60 de secunde :)))))

bate prea tare la ochi redactia ?:))))

  • 1
  • •••
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • •••
  • 58
Comentează