Comentarii (575)
manutd.steaua
manutd.steaua  •  31 August 2016, 23:17
Postat de balauru48 pe 31 August 2016, 23:16

Doar eu am observat cum cei de la Poli porneau pe contraatac pana in preajma careului fecesebist si apoi incepeau sa dea pase inapoi si *** Intreb si eu...

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

rakanishu
rakanishu  •  31 August 2016, 23:17

Sa mi-o vezi in ciorbă, imparțialule...

conasu_boeru
conasu_boeru  •  31 August 2016, 23:16

1000 (UNA MIE ) de spectatori ????!!!!!!!!!!!!!!! Mai aveti tupeu să ziceti de altii , râsurilor ! Din ăștia cred că 800 au fost invitați să intre (ei plimbându-se prin parc) de preshkadam cu 10 min. inainte, cand au văzut tribunele goale , evident cu 5 lei / persoană !

utilizator șters
utilizator șters  •  31 August 2016, 23:16
Postat de randoom_._ pe 31 August 2016, 23:14

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

manutd.steaua
manutd.steaua  •  31 August 2016, 23:16
Postat de utilizator șters pe 31 August 2016, 23:15

manuela are dreptate omul ..cei de la pandurii au jucat de-a latul ...dar de unde sa stii tu ..daca nu ai jucat fotbal :))))))

Si astra cum a jucat cu dinamo????trebuia sa va dea punctele dupa ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

balauru48
balauru48  •  31 August 2016, 23:16

Doar eu am observat cum cei de la Poli porneau pe contraatac pana in preajma careului fecesebist si apoi incepeau sa dea pase inapoi si *** Intreb si eu...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  31 August 2016, 23:16

Eu capitalismul romanesc din ultimii 27 de ani nu il recunosc asa cum nu sunt mindru nici de exodul romanilor si nici de insolvantele si falimentele industriei romanesti . La fel nu recunosc banditii care au furat irigatiile romaniei construite cu atita truda in zeci de ani . Au mai fost si alte falimente dar ma opresc aici . Apropo 17 medici de la spitalul de urgente floreasca se pregatesc sa aibe grija de pacientii occidentali . La Floreasca nu mai ramine nimeni .

utilizator șters
utilizator șters  •  31 August 2016, 23:16
Postat de manutd.steaua pe 31 August 2016, 23:15

*** la toti care scriu fcsb in loc de Steaua!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  31 August 2016, 23:15
Postat de pol1iasi pe 31 August 2016, 23:11

Pruneaaaaaaaaaa fa ba contestatie pt ca steaua a jucat multe minute fara jucator sub 21 de ani, enceanu a facut 22 pe 6 august ! trebuie 3-0 pt IASI

:)))))))))))) ALTU.. CE N AI INTELES MAH..PUPAT PIATA INDEPENDENTII SI BUZUNARUL PRO HOSTILOR

utilizator șters
utilizator șters  •  31 August 2016, 23:15
Postat de manutd.steaua pe 31 August 2016, 23:12

***

manuela are dreptate omul ..cei de la pandurii au jucat de-a latul ...dar de unde sa stii tu ..daca nu ai jucat fotbal :))))))

  • 1
  • •••
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • •••
  • 58
Comentează