Alte știri din fotbal
Avertismentul fostului jucător de la Rapid: „Am văzut discuția dintre Dan Șucu și fostul lider al galeriei. Dacă apare o răceală, echipa suferă”
0
Omul care a luat 10 trofee în Ghencea mai crede în FCSB: „Trebuie să le lege!”
0
FCSB a bătut palma cu echipa din Superliga » Gigi Becali a dezvăluit suma de transfer pentru GSP: „Atât plătim”
4
„A văzut toată lumea că Dobre nu s-a simțit bine acolo” » Fost campion cu Rapid, Sergiu Radu a spus ce așteaptă de la Gâlcă: „Când va reuși să facă asta...”
1
Știri din fotbal internațional
Cremonese - Inter, duel în runda 23 din Serie A » Echipa lui Chivu se poate distanța în fruntea clasamentului
0
Real Madrid - Rayo Vallecano, în runda 22 din La Liga » „Galacticii” sunt în urmărirea Barcelonei
0
Demitere de antrenor în Serie A! Reușise doar o victorie în 23 de etape
0
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Căsătorită, fosta tenismenă de elită și-a făcut publică relația amoroasă cu ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Sfat pentru România: Pregătiți-vă din timp pentru război! Avertismentul dur ...
Libertatea
care 6? si 3 erau foarte bune. rau este faptul ca noi avem practic 2,5 puncte peste viitorul si nu 3. in caz de egalitate,are viitorul meciul direct mai bun. am complicat inutil calculele pentru titlu. dar la cat am ratat in etapa asta,cred ca o sa castigam din goluri marcate din pozitii imposibile in urmtoarele 3 etape.
Te rog sa îl privești mai jos pe șeful lor sadiku.
N-am urmarit meciul, dar nu cred ca a egalat prostia alor nostri. Sa fii egalat la ultima faza a meciului, cu om in plus si trei fundasi centrali, asta e mama prostiei. Eu m-am cam resemnat, accept ghinionul, prostia n-o tolerez.
savi ,chill ,un egal bun ...
o campioana care nici un blat nu reuseste sa-l castige.. si face meci cu CFR cu ZERO suturi la poarta.. Fcsb depinde doar de dispozitia lui Alibec.. in rest e pulbere
nu simt nevoia sa aud scuze din partea unor frustrati:) macar sa aiba decenta sa nu mai intre....dar de unde...:)
nu simt nevoia sa aud scuze din partea unor frustrati:) macar sa aiba decenta sa nu mai intre....dar de unde...:)
nu sunt brailean ,***i te-a mintit si ai pus botul !:))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta nu știe ce e aia onoare,prostia le el nu are limite. Te crucești când citesti ce scrie: blat ratat.
Unde-s *** nnu--şti cu blatul lor ? :)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.