Comentarii (755)
7mai1986
7mai1986  •  19 August 2017, 22:59
Postat de conasu_boeru pe 19 August 2017, 22:50

Călințaru....a luat mingea ca nu cumva să ...marcheze altul !!!!!!

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

indolentu
indolentu  •  19 August 2017, 22:59
Postat de randoom_._ pe 19 August 2017, 22:56

STEAUA BUCURESTI CAMPIOANA LUMII ESTI. GOLUL 4000 INSCRIS DE MAN. VICTORIE STEAUA. YUPY. dinamo aka rusinea romaniei pe locul 7. ha ha ha

campioana ligii iesti cu gol primit in secunda 13 si cu n penalti batut pasa la portarmai bine batea ala cu calciiu ba prostea nu ti e rusine sa te bucuri cu victoria asta cind sa vazut clar cum a batut ala penaltiu?la 2 m de minge si pasa la portar?

ares123
ares123  •  19 August 2017, 22:55
Postat de mario_rdfe pe 19 August 2017, 22:52

Incredibil...cineva trebuie sa se sesizeze !

Pentru ce...?

1814817768742407
Tatar Alexandru Ioan  •  19 August 2017, 22:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

onduku
onduku  •  19 August 2017, 22:59

Bine, eu rad de Moflea Magheru din Timisoara. :)) Poate-si da foc! Avram nu dadea in veci penalty daca era blat.

1610711385807044
Misu Mihai  •  19 August 2017, 22:59

Ce blat penibil !!!!

mutulik13
mutulik13  •  19 August 2017, 22:53
Postat de observator3000 pe 19 August 2017, 22:58

Calintaru a tras tot meciul cu FCSB. Ar trebui sa fie trecut pe statul lor de plata.

Observator 3000 observator federal..alpin chiar e lipsit de inspiratie..

chronic
chronic  •  19 August 2017, 22:59
Postat de mario_rdfe pe 19 August 2017, 22:52

Incredibil...cineva trebuie sa se sesizeze !

cine? mami tau? cand jucatorii de la nou promovata de anul treut se dadeau cap in cap, te-ai sesizat sau ai zis ca voi sunteti barcelona?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  19 August 2017, 22:53
Postat de ares123 pe 19 August 2017, 22:52

:;::)))) pe asta am vazut-o

bravoo !!! ...acum poți să te apuci de curățenie, s-a terminat !!!! Ai fost amuzant ....

mateo
mateo  •  19 August 2017, 22:52

Nu i frumos sa injuri! :) Doar ma distrez de fotbalul romanesc!

  • 1
  • •••
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • •••
  • 76
Comentează