Alte știri din fotbal
Turcul care spune „iubesc România”, insider pentru „tricolori”: „Cred că asta va fi echipa de start!” + Avertisment pentru un jucător: „Să fie foarte atent”
0
Vizită-surpriză în cantonamentul naționalei: „Mereu împreună!”
0
Fotbalistul român pe care mizează Marcel Răducanu: „Poate sclipi, va face diferența cu Turcia!”
2
Bogdan Stancu remarcă trei jucători înaintea barajului Turcia - România: „Numele cele mai influente”
0
Știri din fotbal internațional
Gata cu speculațiile: i-au stabilit viitorul lui Chivu, după patru meciuri la rând fără victorie
0
Diego Simeone admite: „N-am pierdut cu Real din cauza asta”
0
Arteta, surclasat de Guardiola: o singură dată s-a întâmplat ca „elevul” să-și învingă „mentorul” într-o finală
0
Igor Tudor a primit o veste îngrozitoare la finalul meciului pierdut cu Nottingham
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Scenariul negru privind Strâmtoarea Ormuz: „Dacă Rusia și China decid să ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
„Probabil, Putin a crezut din nou că a venit Crăciunul mai devreme”, spune ...
Libertatea
nu a fost pus in valoare de coechipieri. dinamo s-a lasat dominata.
***.. DE NEPRICEPUT... BIZONUL SI DACA STA PE TEREN TOT E MAI PERICULOS CA NEMIC ASTA
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pana acum e la fel de bun ca Tade sau Golubovic... util in aparare, inexistent in atac.
:))))))) .. LASA CA CITESTE CHATUL..E OCUPAT ALONE ..MACAR NE A ASCULTAT..SANSE SA TINEM DE SCORUL ASTA
mai joaca nemec? nu am auzit nimic de el :))
÷))))))))))))))
ALONEEEEEEEE..ADU L SI PE BIZON IN PRIMUL 11 ..TONTONEL..ALA TINE 3 OAMENI LANGA EL... SI POTI SA TEMPORIZEZI PANA BOLUNZESTI.. NEPRICEPUTULE
Eu nu imi pot da seama ce fel de antrenori si tehnicieni avem in Romania, cand se vede de la o posta ca unii jucatori nu sunt pe posturile lor si nu dau randament. Ce rost are sa fortezi pe cineva si toata lumea sa piarda: jucator, echipa, club, imrepsar, suporteri.
De parca fcBecali05 o fi jucat ceva la retrogradatii din Timisoara!
In momentul de fata nicio echipa din Liga 1 nu joaca fotbal. Daca unii aduna mai multe puncte decat altii, este pentru ca toti ceilalti sunt ridicol de slabi, nu ca sunt vreunii buni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.