Comentarii (514)
joshuax
joshuax  •  21 Aprilie 2018, 21:16

echipa regelui blatist hagi a vandut meciul cefereului si azi moare pe teren. Nu e de mirare ca l-au dat afara in suturi constantenii pe acest rege cartonat

its1134
its1134  •  21 Aprilie 2018, 21:13
Postat de balauru48 pe 21 Aprilie 2018, 21:11

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ss.lazio
ss.lazio  •  21 Aprilie 2018, 21:13

Fecesebistii sunt ultimii oameni, putregaiul societății.

samertx
samertx  •  21 Aprilie 2018, 21:12

FCSB nu se regăsește, nu joacă nimic. I-a luat Regele om-la-om, să vedem cât de bine i-a pregătit fizic pe puștii din echipă.

its1134
its1134  •  21 Aprilie 2018, 21:12
Postat de mario_rdfe pe 21 Aprilie 2018, 21:10

Ba nu vorbi ma asa..blestemme..esti nebun ? E un meci de fotball ce ai ? Castigati...nu ma intereseaza ! Doar ca ar fi scarbos sa o faca astia lata iar cu un blat

Ce blestem mă, mama omida. Te-am întrebat pe tine, nu am zis să se întâmple. *** sunteți primii. Da' când vine vorba să recunoașteți că v-ați înșelat nimeni nu suflă un cuvânt. Mizerii de oameni.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

balauru48
balauru48  •  21 Aprilie 2018, 21:11
Postat de its1134 pe 21 Aprilie 2018, 21:08

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mario_rdfe
mario_rdfe  •  21 Aprilie 2018, 21:10
Postat de its1134 pe 21 Aprilie 2018, 21:08

***

Ba nu vorbi ma asa..blestemme..esti nebun ? E un meci de fotball ce ai ? Castigati...nu ma intereseaza ! Doar ca ar fi scarbos sa o faca astia lata iar cu un blat

cris4co
cris4co  •  21 Aprilie 2018, 21:10

Hai lasati vrajeala...meciu de azi e dat FCSB-ului.Nici nu urmaresc...primesc scoru pe mobil...

mario_rdfe
mario_rdfe  •  21 Aprilie 2018, 21:08
Postat de samertx pe 21 Aprilie 2018, 21:05

Nu am fost ironic. De obicei pun smile-uri când glumesc sau fac o ironie. )) Cred că este primul meci în care Viitorul deschide scorul în meciurile împotriva FCSB.

Cred ca si in cele in care a luat titlu...totusi,daca ar fi si 3-0 ptr viitorul...tot nu cred ca il incurca nasu pe fin....nu are cum !sper sa ma insel :p dar nu cred

its1134
its1134  •  21 Aprilie 2018, 21:08
Postat de mario_rdfe pe 21 Aprilie 2018, 21:06

Soc si groaza...dar no problem, e budi e gica hagi si domn arbitru ..cu un penalty rosu ceva ! Nu il incurca hagi pe gigi....nu are cum ! Nu il iarta ala ever !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 52
Comentează