Alte știri din fotbal
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
0
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
1
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Becali l-a urmărit pe Matei Popa și a anunțat decizia: „Gata, la revedere!”
0
Știri din fotbal internațional
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Ionuț Radu, de netrecut în La Liga: a pus „lacăt” pe poartă la Getafe
0
Reacția lui Arbeloa după fluierăturile primite pe Bernabeu: „Nu sunt Gandalf”
0
Imagini impresionante la Salonic » Răzvan Lucescu și fanii lui PAOK, la primul meci acasă după tragedia cu cei 7 suporteri
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
„Vă rugăm! Aceștia sunt copiii noștri!”. Mama unui soldat rus cere ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Oana Gheorghiu crede că și compania TAROM ar trebui să fie privatizată după ...
Libertatea
Ionele, ți-am lăsat o cacofonie, nici n-ai băgat-o în seamă:))
Deci dl.Torje nu e pe placul d-lor Prunea si Augustin. Pentru ca el afirma ca Steaua este numai una...
Vrem pepeni fara seminte !
Ioane, polenta cu trufe, caviar și parmezan din 44, nu găsești la delivery:))
Nu stiam ca bastinasul Negoita e musculos. Probabil de la clapele lovite cu ardoare...
Prunica emilut un *** zic eu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Din pacate, astfel de pesonaje grobiene, fara cultura si fara pic de inteligenta sunt "normale" in Romania si acceptate ca atare! Astfel de nulitati sunt promovate si incurajate sa se comporte ca niste subabjecti de ultim nivel! Nu conteaza ca injuri echipa X, Y sau Z, conteaza ca o faci si arati ce fel de scursura a societatii esti cand te comporti in asa fel, dar nu ai cum cand primesti o educatie de la niste parinti demni de scursurile din wc-uri pucblice! Pana la urma, copilul este imaginea parintilor, iar parintii acestor genuri de persoane sunt adevaratele scursuri! Despre Prunea nu are rost sa discutam, se stie ce fel de jucator a fost si se stie in ce mizerii penale a fost implicat. Noi ni-l vom reaminti ca pe acel nemernic de jucator care ne-a mancat o semifinala cu Brazilia. Un astfel de personaj grobian nu are ce cauta in viata publica, iar inregistrarea dovedeste asta.
Te salut. Eu zic ca extrapolezi un pic cam mult, eu n-a spus ca Prunea ar fi fost un jucator imens, ci ca are meritele lui, doar prezentam lucrurile dintr-o alta perspectiva. In rest, de acord cu tine, ne aflam de mult timp intr-un faliment moral in tara noastra, si n-o sa ma vezi vreodata ca incurajez astfel de lucruri. Umila mea intrebare este, de ce presa continua sa evidentieze astel de mizerii? Stiu, e o intrebare retorica, dar raspunsul il stii deja.
Ioane,glumesti?
Eu îmi încep a doua parte a zilei cu un ceai verde de Ceylon, câteva fursecuri și un băștinaș musculos ce interpretează impecabil la pian Șostakovici, concert 2, op 102. Spre seară câteva feliute de pâine integrala cu caviar, o vodcă cu nume de delfin balenă și Chopin, concertul numărul 1 pentru pian și orchestră.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.