Alte știri din fotbal
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
1
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Ionel Ganea, atac la adresa lui Ciprian Marica: „Un om fără caracter! Vreau și eu să-i transmit un mesaj”
8
Premierul desemnat Eugen Tomac are o propunere neașteptată pentru sportul românesc: „Cupă comună cu această țară!”
3
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs se va îmbogăți după participarea la Cupa Mondială
0
Dan Șucu a făcut o investiție la 300 de kilometri de unul dintre cele mai riscante locuri de pe planetă!
0
Didier Deschamps răsuflă ușurat: starul Franței este complet refăcut pentru Mondial
0
Scrisoarea emoționantă a văduvei lui Diogo Jota către Andy Robertson: „Vei duce visul lui cu tine la Campionatul Mondial”
1
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Trump îl avertizează pe Netanyahu că Israelul riscă să piardă sprijinul SUA ...
Libertatea
Cazul elevei din Cluj care ar fi fost drogată la banchet: testele ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Culisele celui mai costisitor caz de malpraxis din România: Medicul Natalia ...
Libertatea
Pe langa faptul ca esti rautacios mai ai probleme si cu ortografia...vezi pluralul !
mai.....ca tu de unde ai aparut ? De unde stii tu cate datorii are CFR ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CFR trebuie retrogadata in liga 5,la cate datori are,trebuie un fotbal curat,unde echipele sa nu intre in faliment,unde sa platesca jucatori etc.Stiti ca CFR are cele mai mari datori din liga 1?Ma intreb de ce a retrogadat-o pe Rapid in liga 5,si pe CFR nu.
Anul trecut dupa o prima depunctare ,FRF i-a mai aplicat una .Anul asta? Sa ia FRF puncte de la CFR si sa i le dea Stelei.
Am pierdut meciul.Am avut ceva de lucru si nu l-am vazut.Asta e! Am crezut mereu in Bud si se adevereste. Startul de sezon a fost mai ezitant, se pare ca si-a revenit. CFR se apropie de forma de altadata.
Metre, au ridicat la fileu articolul despre Dinamo- Iași, mă mut acolo. Să ne vedem cu bine!
:)) le cumpăra scouterul jiji în vara vreo trei piese cu banu' jos, ochii la ușă sa nu vina anafura... după aia iar o să-i blesteme ca l-au păcălit și o sa fie ocupat câteva luni până scăpa de ei:))
Du-te, măi! Ia 4 puncte de aici și lasă-ne! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.