Alte știri din fotbal
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
0
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Hromada a plecat de la Rapid » Cu ce echipă s-a înțeles
0
Știri din fotbal internațional
După FCSB - Auda, fotbalistul criticat de Becali a dansat și s-a fotografiat cu iubita pe gazonul din Ghencea
0
Notele GSP la FCSB - FK Auda » 4 fotbaliști au eșuat lamentabil în fața balticilor
0
Risto Radunovic, după eșecul cu Auda: „Îmi pare rău că n-am avut VAR!”
1
A analizat cei 3 nou-veniți la FCSB: „De cum îl vezi, îți dai seama”
0
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
2
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Ce semnificație are și cine este vizat, de fapt, de indicatorul marcat cu ...
Libertatea
De ce ajutorul acordat Ucrainei este cea mai bună investiție a României în ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Influencerița română de pe TikTok, care a furat o brățară Louis Vuitton de ...
Libertatea
doar moet chandon:))
Razvan are dreptate. Sunt niste fraieri. Au dat din mana un meci castigat! E bine... pentru CFR. Si pentru "U"!! Dar, ma intreb ce meci o fi vazut Hoban?!? E un nou Claudiu Raducanu?!?
cand mergi la piata cu sacosa gaurita, tot ce bagi in ea se scurge. o simpla actiune - din acelea care ii deosebesc pe fotbalisti de jucatorii de fotbal - a lasat spectatoare intreaga aparare-jalon a giulestenilor.
desi as fii vrut sa castigam ,ma multumeste egalul asta.doresc rapidului de aku inainte sa aibe victorii pe linie,iar noi sa terminam pe locul 4.doamne ajuta.haide "U"
E incredibil ce faceti voi la gsp spuneti ca nu a fost iertat Grigore bine bine asa e , dar Cristea nu a fost iertat din 3 faze de penalty le-a iertat pe toate arbitrul normal ar fi sa spuneti ca au cerut rapidistii sau eu stiu sa formulati ceva si pro nu totul impotriva
De cate etape n-ati mai castigat?Mi-ar fi rusine sa spun ca vreau in Europa League dar eu de 5-6 etape nu stiu ce inseamna victoria.Oricum singura echipa adevarata din Cluj e CFR.
ce orgasme au stelistii acum ! insa ei uita ca tot campionatul ne-au privit in dos si o sa ne priveasca pana la final ;)
SUBSCRIU ! :))
Multumin Surdule pt ratarile monumentale , tine -o tot asa .
Felicitari rapid..................pardon , U Cluj !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.