Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
10
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Toate CALCULELE + Reporterii GSP transmit de la stadion
7
Și-a spart televizorul la golul lui Trubin din minutul 90+8!
1
Bairam în Centrul Vechi, apoi fuga în stație: 1.000 de suporteri ai lui Fenerbahce au plecat spre Arena Națională cu STB-ul
8
Scene emoționante pe Aeroportul Internațional Timișoara
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
a lui mm.
Cainii gay au ajuns principala bataie de joc al lui mm.Bine ca macar coregrafia le-a fost apreciata.
MM face numai rau Stelei. Manifestarile lui sunt in contradictie cu spiritul ros-albastru. In loc sa caute un atacant valoros, el se scalambaie ca un saltimbanc si jigneste pe toata lumea.
Cum n-are nevoie de degete? Cu ce-și scoate prezervul din ejector anul viitor ?:))
În curând, closetele cu tehnologie inteligentă vor fi accesate prin comandă vocală. Un simplu "Meme" rostit şi apa se va trage singură! Aşa că, Meme, nu mai exubera într-atât pentru că nu vei mai avea nevoie de cele şase degete. Poţi să ţi le bagi undeva. Asta da, exuberanţă!
adevarul e ca pe acest nimic daca treci pe langa el i-ti vine sa-l bumbacesti,dar sa mai deschida si gura,usor mm si dracu va ia,uefa nu-i mitica.
Bouf, meme e problema stelistilor. La un moment dat o da de oaie cumva si imaginea cui strica? a clubului.
Ce ai putea sa mai spui despre aceasta maimuta infioratoare. Caracterul lui e 0 barat, nimeni nu starpeste acest cercopitec.
Vazand ca nu e tras la raspundere in nici o situatie,marele manager continua sa ofere un spectacol de toata jena! Problema cea mai mare este ca are destui admiratori pe aici si destui lingai pe facebook pt a continua acest circ de aici si ura asta mai mare ca niciodata intre rivale!
Patron puscarias , manager derbedeu , antrenor ghidat de nevasta ... totul e inspre bine , voi nu va dati seama cam ce o sa iasa ? Eu da , la un moment dat dar cu certitudine .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.