Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Selecționerul Columbiei a găsit cauzele eliminării: „Pentru asta plătim prețul”
0
Romario a început să înjure când a vorbit despre fotbalistul Braziliei: „Nu-mi pasă că e tânăr”
4
Selecționerul Elveției: „Vreți să vă spun planul cu care am câștigat? Nu cred că vreți”
0
Alvaro Arbeloa a fost prezentat oficial de noul club
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
31
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Podul de 500.000.000 de euro de la Brăila intră în reparații din nou, până ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Starețul mănăstirii din Alba unde au ajuns 20 de vârstnici relocați din ...
Libertatea
Mergi in ungaria daca iti place asa de mult de ei .
Fii atent!!! Prostia se plătește!! Să nu te ții de proveberb:)))
ma gasca pa google map poate vedea oricine numele strazii daca vrei iti descriu toata unitatea (in caz ca o stii) interior exterior langa este si o unitate sri si un poligon de tragere _______ sti unitatea ? intreaba ce vrei tu din interior si daca nu mint poti sa stai jos ca ai un mare 4 pe ziua de astazi
Erau OK in Ardeal. Ungurii administrau ,dar viata taranului era grea fie ca era roman ,ungur sau sas.Era viata linistita fara tziganime si fara coruptie sau smecherie sudista.
pai daca tu pui botu` la ce spune moflea e clar, ce sa mai discutam.Da` vad ca nici tu nu esti departe de el, moflea e superior `genetic` ca se trage din magheru`, tu esti superior ca te tragi din ardeal:)) si eu care credeam ca nu m`am maturizat inca, ma faceti sa ma simt bine zau asa!
Nu convețuiau armonios?? Îi mai deranjau iobagii, din când în când:)))
da vreo 700 de ani au fost , dar nu a fost o convietuire tocmai perfecta, ba din contra,voi romanii care ati trait timpurile alea nu prea aveati drepturi desi erati de departe majoritari acolosha in transylania:))
eu unu nu suport tiganii si vine moflea si inca 2 argati sa imi spuna ca ei sunt superior genetic ca are nu stiu ce cod postal ... _________ si da dupa mine o granita pe pe valea ottului mi-ar place ... (stiu ca nu sunt sanse reale) dar asta nu inseamana ca nu as vrea . ________________ ps. moflea ti-am promis ca iti arat carnetu de nazist al strabunicului ca sa vezi ca esti mai prost ca noaptea uneori (sti la ce ma refer )
Era ptr. Saviola:))
Da, ești specialist în liste:)) Mare Maestru:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.