Alte știri din fotbal
Gestul care a lăsat-o pe FC Argeș în 10 oameni: pentru asta a fost eliminat Matos
0
Mihai Stoica îi dă replica lui Dică, după răbufnirea de la TV: „Poți să semeni cartofi”
0
FC Argeș - Petrolul, în runda secundă a Superligii » „ROȘU” după consultarea VAR: l-a lovit pe Papp fără minge!
1
Daniel Bîrligea, prima reacție după ce s-a filmat cu logodnica Antonia pe gazonul arenei din Ghencea
1
Știri din fotbal internațional
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
1
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
14
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
sunteti toti niste inculti, care nu stiti ce inseamna fotbalul cu adevarat si ce inseamna sa fii suporter. rusinica:)
era sa v-o cam dea in pizda bai "wa".zici de buzoieni k sunt tarani dar la voi nu va uitati k nici nu stiti sa vorbiti.
Acei stwuarti sunt de rahat. Priviti Anglia si invatati, comentati si dati exemplu. Nu vom evolua NICIODATA cu cei ca Mitica si Nasu. RUSINE.RUSINE TUTUROR.
Bah Catalin , din buzau , spune-mi si mie , au fost frumoase lectiiile pe care le-ai tinut la limba romana cu femeia de serviciu? sunt sigur ca da ;) Ce sa spun , SCLAVII lui steOAIA.Cum spunea Marius , haideti la Iasi nenica sa va educam , primim si puradei ca voi , nu va faceti griji , suntem civilizati FORza POLI! ar trebui suspendat stadionul din buzau pentru intrarea pe gazon a acelui chel mahmur
ce e asa de incredibil?
dc in buzau sant tarani la iasi ce mai sunt??:) nuam tzarani:)) nu va uitati mai ieseni la fetele voastre?;) ce draq!! muritzi si retrogradati ieni mui-stii! HAI GLORIA!!!!
SLUGILE STELEI; Fara personalitate; Rusine_a campionatului; SIGUR AM SA VA VAD IN DIVIZIA B incepand cu anul viitor. Hai Clujul!
forza gloria,retrogradati 100% ieseni imputiti si jegosi.trebuia sal impuste ala pe mui-stu ala de cristea. mu-i-e moldoveni. in bbbbb cu voi. nati jucatt nimic numa vati aparat
lacusta...avem bani s-o muim pe mamicutza ta
SI ce e asa incredibil ???
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.