Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Romanistan curat! Halal justitie!
in lume scade natatlitatea ,in germania ai foarte multe avantaje daca ai copii cu cat ai mai multi cu atat ai avantaje mai mari fata de sterili ..una e sati scrie carti altii si sa pui semnatura alta e sa lasi tu samanta si sa cresti nr natalitatii natiei ..in scadere accelerata ..borcea a facut un bine natiei romane ..literatu ce a facut ?a devalizat statul prin retrocedari ,a jmecherit statul cu terenuri ,a sechesstrat ,a batut suporterii fcbisti cu badiguarzii acum a ajuns sa-i trimita sa-i bata pe cei din stafurile tehnice adverse chiar pe teren ..numai tine cont de nimeni
razi dar o sa plangi papalapte ..catc castiga tamas la fcb ?iti sp[un eu ..in al doileamandat a primit 1mie de euro pe luna acum a semnat un nou contract pe 15 mii ..la DINAMO CAND ERA TURCU TAMAS AVEA 500MII ANULAL FARA BONUSURI NETI ..O SA AI RASUL PORCULUI CAND VINE CRACIUNU DACA VINE BORCEA INAPOI CU TURCU ..NUMAI FACE GEORGE CE VREA EL CU ARGASEALA SA VEZI ATUNCI CE FIGURI V-0A FACE PENALII VOSTRII ..
Varsta bre,plus cartile de o inestimabila valoare stiintifica...borceo n-o fi scris nimic,ala a facut copii.
Asta inseamna sa fii mafiot!
dce a iesit becali ion si borcea tot sta in puscarie ?vavand aceleasi pedepse ?daca tot a iesit penalu d george care a fost inchis pt 3 fapte 3 dosare diferite cu hotarare definitiva cu executare ,dece borcea ramane in arest si nu e si el eliberat conditionat ..e mai grava evaziunea decat sechestrarea ?cine e mai periculos cel care sechestreaza tortureaza sau unul care nu a dclat sume la fisc?daca e asa 99 % din marii bogatani ai tarii ar trebui sa fie inchisi fara gratiere .
A făcut doi ani din șase. Doamna prodan se muta definitiv la Miami:))
Daca turcu si giovanni se alatura lui negoita, dinamo va fi o forta de neoprit :))))
Intra inapoi, cu judecatoarea lui Borcea....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.