Alte știri din fotbal
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
5
Procurorii au finalizat dosarul Keita! Ce urmează după teribilul accident în care a fost implicat fotbalistul
1
„Vreau să schimb viitorul familiei mele!” » Cine e noul fundaș al Universității Craiova: „diamantul” din Caraibe și-a transformat drama în carieră
1
Ultimele detalii despre transferurile lui Drăguș și Coman la FCSB: „Nu s-au mai dat banii ăștia până acum în România”
6
Știri din fotbal internațional
Iordania - Algeria, duelul codașelor din grupa J de la CM 2026
0
„MessiMania” la București și o apariție specială în centrul Capitalei: cântăreața din Argentina a atras toate privirile în Piața George Enescu. Peste 1.500 de oameni prezenți
0
Erdogan se implică după dezastrul de la Mondial! Președintele Turciei decide selecționerul
0
Explozie de bucurie în loja lui Lionel Messi la Argentina - Austria » Antonella a atras toate privirile
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion îi dă un ultimatum lui Nicușor Dan după discuțiile cu Veștea. ...
Libertatea
Inteligența Artificială este la doar câteva luni distanță de a putea ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Contradicțiile din programul de guvernare al Cabinetului Veștea. Economist: ...
Libertatea
Asta-ti dovedeste incompetenta ,poate sunt rau,hai sa zicem infatuarea de cel mai bun arbitru,dar doar cu manualul in fata.Poate-ti ajunge la urechi ce am scris si imi raspunzi la o intrebare:daca un hent,care spui ca nu-i se intampla cand mingea se indreapta catre poarta goala,care-i "sentinta" prea "inaltului" Craciunescu??????Sa te aud neica!!!
Mda... ce nu face Cufurescu ca sa-si apere cotizatorii... A fost penalty deoarece inainte de a se intoarce si de a-si ridica mana stia ca urmeaza CENTRAREA, ceea ce inseamna ca a fost INTENTIE de a-si mari aria corporala d-le asa zis sef al arbitrilor. Priviti faza si urmariti si privirea lui Panin, care urmarea mingea si stia ce urmeaza. Lasati vrajeala ca ba se da ba nu se da. Corect il puteti tine in liga I, pentru a-l putea programa la urmatorul aranjament CCA. Oricum este o liga unde 5 din opt jocuri is aranjate iar al 6-lea e suspect de blat.
prieteni asta e cu capu rau , i-am urmarit explicatia la fotbal club si am crezut ca sparg televizoru de nervi, un nesimtit ca asta mai rar , crede ca moare daca recunoaste direct ca a fost penalty, ma asteptam sa zica iar ca dintr-o parte nu e penalty si din alte 2 e, episodu 2.Cat de penibil e doamne fereste.Ala face handbal in careu , opreste mingea din drumul spre careu si cica nu e penalty.Un car de nervi iti provoaca creatura asta.
craciunescule din fata sau din spate , cum te-ai uitat saptamana asta ca saptamana trecuta te-ai uitat din lateral
Craciunescule, de data asta este chiar prosteala pe fatza!!! Tu chiar crezi ca , noi astia multi iubitori de fotbal suntem si prosti?? Cu dinamo nu a fost penalty , acu nu e penalty , gol nu e ca asa se vede de pe pluto................macar spuneti-ne in fatza ca trebui neaparat sa castige cefura titlu si macar stim o treaba. Ziaristi, microbisti, patroni de cluburi de fotbal , toti suntem niste prosti, numa craciunescu si cu huzu destepti. Terminati cu prosteala asta pe fatza ca deja intreceti masura!!!
Craciunescu e din ce in ce mai penibil pe zi ce trece. Are de multe ori niste explicatii de parca ar fi pe etnobotanice.
Acest personaj de basm, CRACIUNESCU, vrea sa ne spuna ca albul este negru. Chiar ne crede prosti ! As vrea sa-l vad pe Craciunescu pe strada cum plimba bratele... Poate face precum Panin doar daca imita zborul vreunei... pasarici (de-a lui). ' Rusine bai Craciunescule !
Craciunescu, un conducator de arbitrii penibil care si-a atins gradul cel mai inalt de incompetenta,desi ca arbitru a fost mare...
Categoric NU ! Sunt dezgustat cand vad ca f. multi asa zisi specialisti ,unii dintre ei fosti arbitrii nu cunosc regulamentul .....................
domnule craciunescu,da nu cumva trebuia dat penalty pentru cfr? o dam in penibil deja....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.