Alte știri din fotbal
FC Botoșani - Oțelul » Start în ultima partidă din etapa #24
0
Cifrele nu mint! Cum s-au descurcat atacanții Rapidului cu U Cluj » GSP are toate datele
0
Avertismentul lui Victor Angelescu: „Dacă mai avem două sau trei meciuri așa, avem șansa să ne suspende terenul”
0
Polonezii îl dau pe Marian Huja la FCSB » Ce spune Gigi Becali
0
Știri din fotbal internațional
Giovanni Di Lorenzo a aflat verdictul medicilor » Cât va lipsi căpitanul lui Napoli după accidentarea la genunchi
0
Wayne Rooney îl avertizează pe starul lui Liverpool: „Ar trebui să fie îngrijorat de forma lui Ekitike”
0
Cu cine tocmai a semnat fostul dinamovist Balthazar Pierret
0
Ter Stegen s-a accidentat din nou și ar putea fi operat! Adio Mondial 2026?!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
6
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Ilie Bolojan s-a enervat când a fost întrebat de ceasul purtat: „Vă rog să ...
Libertatea
pai un sut pe spatiul portii am avut, deci 100% procentaj :))
Sa crezi tu ca retrogradeaza. Asta era cand era Steaua. Acum a jucat FCSB, care este in pierdere de viteza si nu se stie daca prind vre-o cupa europeana. FCSB este numai FCSB. S-a vazut Duminica! Atat pot. Dinamo o sa bata la ei ca la fasole,Petrolul la fel. Chiar si Craiova si Tg Mures o sa le umple sacosa de goluri. Nu uitati, este doar o FCSB.
Ciudat a fost ca nu le-a dat Rapid inca 2-3 goluri. Daca era intr-adevar blat ca sa-l demita pe Galca, castiga Rapid cu 5-0. Dar, asa, asta a fost FCSB, mai mult nu poate. FCSB- Rapid - 0:1. Scor normal.
nu are importanta ma fraiere! cu prostia mea am facut bani multi,sclavule
Au avut punctele cele mai putine la sfarsitul returului.Nimic mai mult.Si da, asa e, in fiecare an Steaua pierde punct sau puncte cu echipa care retrogradeaza.
Procentaj 100% ai atunci cand din toate suturile pe spatiul portii toate sunt goluri, ieri nu a a fost asa. A fost o victorie norocoasa si atat, nimic mai mult, zazanie baga gazetarii de carton care cauta scandal din orice.De 2 ori a lovit bara Steaua, a fost ghinion nimic mai mult.
nu ti-ai pus niciodata intrebarea,oare de acele echipe care au invins steaua au retrogradat?
As vrea ca aceste puncte sa salveze Rapidul, insa am sa scot in evidenta un fapt. In istoria ei Steaua a intalnit echipe disperate la care a pierdut chiar pe teren propriu. Ce s-a intamplat in final cu acele echipe? TOATE au retrogradat! Exemple de meciuri: Ceahlaul bate Steaua si in acel an retrogradeaza! Bacaul la fel! Sp.Studentesc la fel! Gloria Bistrita la fel! Pot reveni cu multe exemple foarte precis cu data si campionatul respectiv! Sincer doresc de data asta sa fiu un profet mincinos :)
asta este nivelul echipei copy-paste al Armatei (Steaua). Aceasta echipa fara ti.g.an.ime si coruptie nu supravietuieste in Liga 1. Daca se va juca toate meciurile pe teren, aceasta echipa sar fi chinuii an de an sa reziste in Liga 1 ...si va retrograda mai rau ca RAPIDUL pe vremurile comuniste, si atunci RAPIDISTII au fost chiar inscenati sa ajunga in B si sa ramana in B ani la rand, asta pentru ca incurca planurile cooperative.... si nu vroia sa stea capra ca restul, plus la comunisti nu le convenea cum Galeria RAPIDULUI tot scandal fel si fel contra comunistilor la meciuri.
Vorbeste gura fara voi. Pur si simplu nu puteti sa recunoasteti (nu toti , doar UNII stelisti) ca Rapidul a avut procentaj 100% la eficientza , plus ca au stat mult mai bine ca voi in teren si au fost SUPERIORI tactic. Cine o da pe vrajeala cu "blat" ori este handicapat mintal , ori NU a vazut meciul (pe viata si pe pe moarte cu stelistii DISPERATI sa egaleze si cu ocazii mari ale Stelei care numai a "blat" nu aratau) , ori este ipocrit si ofticat si o prefera sa o dea pe vrajeala decit sa recunoasca. Rapidul a batut , BRAVO lor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.