Alte știri din fotbal
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
2
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
9
Victor Angelescu, rugat în direct la TV: „Ștergeți imaginea asta cu Talisson! Este o poză nepotrivită”
9
Știri din fotbal internațional
PSV - Bayern, meciul meciurilor pentru Dennis Man & Co » Românul e titular
0
Borussia Dortmund - Inter » Istvan Kovacs îl arbitrează pe Chivu în „finala” pentru calificarea directă: ratare imensă pentru gazde
0
Clasament în Liga Campionilor: 18 meciuri de la aceeași oră » Aflăm toate echipele calificate în optimi și în play-off
0
Replică de la Bayern pentru Donald Trump: „Ne face mai puternici! Europa arată tuturor cine e în teren”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
LA 11 M 'DE TUDOR" Ati vazut alt meci? Blat ordinar, facut de nas pentru finu! De mult nu s-a mai vazut un meci cu 2 de "11M" inventate si iertati de un ROSU la Bourceanu, care dupa ce a luat galben i-a multumit lui " NASU Tudor" Presedinte la abitri stelist, la centru stelist............. "AI STIUT TU TUDORE DE CE NU TE-AI DUS IN GIULESTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Titlul asta implica ca Petrolul ne-ar fi condus vreodata, ceea ce nu este adevarat! Mai degraba ca 'Autogolul lui Chiriches ajuta pe Petrolul sa obtina un punct' ... si chiar asa s-a si intamplat ... Petrolul este o echipa destul de buna pentru campionatul nostru ... dar nu au reusit sa ne puna probleme din actiune, ci din 2 faze fixe, din care una fost si fault in atac ... Nu stiu de ce ma mai obosesc, ca presa romaneasca e oricum la pamant, si ca profesionalismul prezentarii informatiei, dar si ca cultura si intelegere ale fenomenelor sportive: fotbal, handbal, you name it!
Daca ati aratat ceva la meciul cu Petrolul , aia este ca NU AVETI GALERIE si FANI ADEVARATI care sa strige si sa cinte indiferent de ceea ce se intimpla pe gazon. Petrolul va dominat sonic la fel ca si Dinamo... ca sa nu mai vorbim de Rapid. Dar este bine ca aveti platitori de bilete... este bine pentru Becali , bineinteles.
sa intre vaalah, adevarul gsp.ro,,,))
AVEM FOTBALUL PE CARE IL DORESC ZIARISTII NOSTRI DE PULITZER, SAU ZIARISTII NOSTRI GESTIONATI DE UNUL CA IOANITOAIA, DANDY DE GARLA. NU MAI COMENTEZ NIMIC, ADMIT SA MA AMARASC IN SINEA MEA IN DISPUTA CU TELECTUALI CA PAPARAZII SAU RADA , CEL CU GATLEJUL AFUMAT; REGHE SA NU TE MANIFESTI VIOLENT PE BANCA, POTI SA FII ROBSON SAU CONTRA, ALEGE SA FII CIVILIZAT. PENTRU CEI DE LANGA BECALI, CAT DE TAMPITI PUTETI FI DE NU-I ADUCETI LA CUNOSTINTA INFORMATII DE GENUL "EXPRIMAREA UNEI PARERI ANTICIPATE , GEN "AM VRUT SA MA INTALNESC SI SA MA IMPAC CU BASESCU, POATE SCAP DE PROCESE FACE MULT RAU, CA SA NU MAI VORBESC DE JIGNIRILE UNOR SPORTIVI, CARE POATE NU AU VALOAREA ASTEPTATA, DAR SUNT OA
Suporterii Stelei s-au bătut cu pungile de pufuleţi găsite pe scaune, oferite de un partener al clubului roş-albastru. :))
manase asta e var dulce cu tanase dupa mama doar ca umbla la solar de e nitel mai inchis la ten
Toate echipele care joaca acum cu Steaua se mobilizeaza isi dau sufletu si viata din ele, fustratii au iesit din spital si sunt la tot pasul, guita si spumega pe forumuri, dar pe noi ne doare fix in pix. Ne vedem de drum si la sfarsit de campionat le aratam cupa !
n-am vazut meciul dar din ce am vazut pe rezumatele astea de pe gsp mi s-a parut putin fault la Chiriches, dar nu mai conteaza :)
Ce ati umilit in tribune ma, ati avut sclipiri si atat ati fost multi grupati ne dati si noua 3000 de bilete la voi pe cotineata aia de stadion sa vedem daca facem cel putin la fel :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.