Alte știri din fotbal
O nouă trădare în Cluj? » Fundașul CFR-ului, în vizorul lui U pentru un transfer cu cost zero
0
Vasile Mogoș, emoționat la ultimul meci pentru Universitatea Craiova: „Mă întorc în Italia. Mă las de fotbal dacă nu găsesc club”
0
Clubul din Polonia a anunțat că va juca la Rapid din vară: „Nu mai este fotbalistul nostru”
0
Gâlcă, acuzații fără precedent la adresa conducerii, după ultimul meci la Rapid: „Nu trebuie să te lege nimic personal de jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Columbia a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Luis Diaz și James Rodriguez, printre staruri
0
Wayne Rooney a numit transferul sezonului în Premier League: „Exact ceea ce aveau nevoie”
0
Înainte să plece de la Napoli, Antonio Conte s-a contrat cu De Laurentiis în direct
0
Lovitură de teatru: Gennaro Gattuso semnează în Serie A
1
Lifestyle
Naomi Osaka a organizat la Paris o petrecere doar pentru tenismeni de culoare » Imagini din interior
8
„Nu se înțeleg” » Imaginea cu mama și iubita lui Jude Bellingham a devenit virală: „Fața ei spune totul”
2
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
9
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Există 151 sporuri în sistemul bugetar, eliminăm 87 dintre acestea, susține ...
Libertatea
Scenariul „Eugen Tomac premier” - O mișcare de compromis cu risc în ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
Steaua are jucatori mai valorosi dar nu ati avut antrenor sa gestioneze cum trebuie lotul , da-ia ati pierdut o gramada de puncte.
Ps: sau de ce ! Am corectat pt ca sint pe aici f multi ”profesori” de lb romăna .
"Şiman a zîmbit, s-a ridicat şi el şi a venit lîngă geamul despărţitor, prin care cei doi au simulat cum bat cuba". Asta e tot pe puteţi??? La CFR - Oţelul aţi urlat "blat", acum nu aveţi voie să o spuneţi!? STEAUA - SPORTUL BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT, BLAT!!!!!!!!!!!!!!!! Ce dracu', nu puteţi prosti pe nimeni cu campania asta penibilă de promovare a unor nulităţi şi nonvalori ca Becali şi trupa lui de măscărici!!!
0-5 , liniste te rog !
Asa cum ati dat si voi meciul Rapidului :))))))))))))))))) hai ca suferi de paranoia
Coltescu ? cel care la ultimul meci nu a acordat un gol valabil si un penalty pt Rapid ?? Balaj ???? care ne ”fura” non-stop si care l-a dat in judecata pe Jiji ?????? Sigur nu ai patit ceva la mansarda ?????
Ce se mai felicita jiji cu siman la 3-0!!!!!!! Amandoi erau fericiti.
Baiiii 0 - 5 , ce treaba ai tu cu Steaua si Dinamo ???
revine STElemeAUA
Au venit golurile repede,altfel meciul nu ar fi fost asa usor.Sportul a jucat bine repriza a II-a,dar Steaua a ratat si rateaza prea mult.Cat despre blat la Dinamo-Steaua,e suparator ca unii nu gandesc.Blat a fost la Dinamo-Gaz,tur si retur,Dinamo-Ceahlaul(ca de obicei).Dinamo nu joaca nimic,o spun si specialistii. Pentru Steaua urmeaza trei partide f.grele.Daca le castiga merita sa ia titlul,daca nu,nu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.