Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
„Cel mai bun din campionatul nostru” » Ilie Dumitrescu a dat verdictul după derby-ul FCSB - Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Salah tună și fulgeră după meciul cu Leeds: „Vor să mă arunce sub autobuz”
0
Dezastru pentru Feyenoord, în ciuda victoriei zdrobitoare 6-1 » Emoții teribile înainte de meciul cu FCSB
0
RB Leipzig a făcut „set alb” în Bundesliga cu o echipă de Liga Campionilor!
0
Sparta Praga, victorie DRAMATICĂ înaintea deplasării la Craiova » Fostul jucător din Superliga a dat lovitura
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Brazii de Crăciun din Danemarca au invadat piețele din București. Cât costă ...
Libertatea
Ce "ştire" proastă, care nu spune nimic! Şi ce condeieri proşti, care n-au habar de limba română! Unul se miră la vederea unui telefon ieşit din uz şi-i pune poza în internet, iar pentru tolomacii jesepeului asta e "reacție... genială"!!! Bă, da proşti făcuți grămadă mai sunteți... *** retardați!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
italianule, mai bine faci poza cu strazile insalubre si casele pline mucegai din toata italia, cu copiii italieni care se joaca pe strazi desculti si zdrentarosi precum indienii nostri, cu rablele ruginite si lovite ce impanzesc strazile voastre de provincie...s-au dus vremurile cand veneati in Romania precum Fat frumos in padurea parasita...acum va cunoastem, nu mai impresionati pe nimeni . progresul vostru s-a datorat perioadelor in care erati un imperiu si ati furat tot ce s-a putut din teritoriile colonizate (aviz si spaniei,frantei) .nu va place munca, doar sa faceti smecherii si sa va dati mari...mascalzone !
asa echipa, asa conducatori, asa rezultate. 10 ani fara titlu, la multi ani !
Sarbatoresc in avans urmatoarea victorie cu ***!:)))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.