Alte știri din fotbal
Campionul cu FCSB, negocieri cu CFR Cluj » Dinamo și alte două echipe din Superliga s-au interesat și ele
0
Florin Prunea, iritat de arbitrul din Superliga: „Poftim! Vrei să ieși tu în evidență, chiar dacă ai greșit!”
0
Universitatea Craiova sperie Superliga! Botoșani nu a avut nicio șansă cu oltenii: statistică amețitoare a trupei lui Coelho
0
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Real Oviedo, duel în runda 21 din La Liga » Catalanii primesc vizita „lanternei roșii”
0
Juventus - Napoli, în etapa #22 din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Un an de la furtul Coifului: principalul suspect i-a dat zeci de mii de ...
Libertatea
iar daca nu am dreptate dezmintema ............... offffffffffffff
daca nu ai fii rasist nu ai utiliza astfel de cuvinte...numai oameni cu mintea intunecata folosesc astfel de cuvinte...dar probabil tu traiesti in alte vremuri...alta epoca!!! si nivelul meu de inteligenta lasa sal judece alti fiindca tu nu ai acel nivel sal judeci...nu stii despre cine scrii...pur si simplu scrii ca sa te aflii in treaba...de aia incerci sa jignesti si ma faci prost...cu ce motiv???in comentariul meu tiam scris ceva jignitor???pur si simplu tiam remarcat unn lucru...iar daca nu am dreptate dezmintema dar intr-un mod civilizat!!!mersi anticipat ''prostul''
Alpine daca ai sange-n instalatie recunoaste ca va avantajat arbitrul!
Din prima etapa meciul CFR-Tg Mureș a avut rezultatul viciat de arbitrii: gol anulat și penalty clar ca lumina zilei neacordat muresenilor. Asta confirma ce vorbește toată lumea de la inceputul campionatului, ca Bozgorul Kelios a plătit toată suma la început de campionat mafiei Sandu Dragomir. TREBUIE ADUȘI URGENT ARBITRII STRĂINI, BOZGORUL KELIOS UMBLA LA ARBITRII ! VREM FOTBAL PE TEREN NU JUCAT ÎN BIROUL MAFIEI SANDU DRAGOMIR , CORUPȚI CU BANI DE BOZGORUL KELIOS !
Retardatul revine. Paranoia loveste din nou. Vai de creierul tau.
Stelistii injura foarte usor de mama. E normal. Cea mai mare parte sunt orfani. Uite, si la mine pe strada este un stelist; toata ziua injura de mama. Pentru ca el nu are nici mama, nici tata! L-a facut matusa lui cu vecinul de la numarul 15!!!
Aha! De aceea ti-ai spart oglinda din baie?! Ca nu suporti sa vezi hoti si prosti?!? Pardon, cortul satrei nu are baie. Imi cer scuze!
TREBUIE ADUȘI URGENT ARBITRII STRĂINI, BOZGORUL KELIOS UMBLA LA ARBITRII ! VREM FOTBAL PE TEREN NU JUCAT ÎN BIROUL MAFIEI SANDU DRAGOMIR , CORUPȚI CU BANI DE BOZGORUL KELIOS !
Stai linistit! Pe Steaua are el ciuda si vrea sa-i bage in B!!!
In cazul acesta ies de pe teren toate echipele cand joaca cu Steaua sau Dinamo!!! Ce ne facem?! Raman HOTZII Rrromanikai fara parteneri de joc!!! Se vor duce sa joace acasa, la Moscova?!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.