Alte știri din fotbal
Compară venirea lui Hagi la națională cu cea a lui Chivu la Inter: „Este exact la fel!”
0
Steaua - Chindia Târgoviște, meciul care deschide runda 2 din play-off-ul ligii secunde » Echipe de start
0
Gigi Becali răstoarnă calculele hârtiei: „Ea va fi campioană anul ăsta”
0
Marius Croitoru știe cum să bată FCSB: „Nu este greu să pregătești jocul cu o astfel de echipă”
0
Știri din fotbal internațional
Gianluigi Buffon a decis și el să demisioneze, după gestul șefului Federației din Italia: „Așa este corect”
6
Messi, Ronaldo, Mbappe și Vinicius apar împreună în noua reclamă cu trimitere la Campionatul Mondial: cine câștigă „jocul”
0
Jurnalistul italian a trăit o experiență neobișnuită la Zenica: „Trebuie să vă povestesc ce mi s-a întâmplat”
0
Suporteri irakieni atacați pe aeroportul din Dallas înainte de Campionatul Mondial: „Nu veniți! Aici e America”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Doliu în Oradea! Un medic a murit la 51 de ani după ce a suferit un ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Loaza, în 6 etape aveți 2 partide cu arbitraje plătite pe fata ! Nesimțitu-le !
behaie, behaie, behaie in continuare...si unul care traieste in canal (a se citi stelist) stie ca steaua a ramas ultimul bastinan al mizerie, ultima echipa care se mai hraneste din blaturi...anul asta si-a format un puternic nucleu de sateliti, doar-doar o castiga titlul...pe teren e greu, cu sacosa nu a mers, cu valiza nici atat, bunica le-a dat planurile peste cap, Dinamo pe 4 mai 2008 idem. de altfel s-a si observat ce se intampla in meciurile stelei si a satelitilor sai ...scoruri de 2-6, 1-5, 3-4, 3-6 sunt la ordinea zilei. trafic de puncte, ceva "maruntis" si la pariuri, nu se incurca oamenii...impusca 2 iepuri deodata. de astazi tre' sa treaca la munca, ceea ce e greu!
Blestemele adresate infractorului penal Busca prind contur .La mai multe .
Dolly, vezi ca intreba Ciobandante de voi, nu iesiti la numaratoare!
Ca pe vremea securității , după ce la Brașov în loc de 3-2. arbitrii plătiți de Dinamo anulează un autogol perfect valabil acum Curtean calcă în picioare adversarii și nu primește cartonaș rosu ! În Europa unde nu merge cu șpagă la arbitrii Dinamo este rușinea României și în campionat are în doar 6 etape, 2 măgării grave de arbitraj conducând detașat împreuna cu CeFuRa la echipele favorizate porcește de mafia din arbitraj ! Un club mort spiritual cu 2000 de fani pe stadion, dominați clar de galeria petrolista în timp ce orașe si cluburi ce aduc zeci de mii de suporteri pe stadion sunt dezavantajate de mafia LPF FRF și numai sunt în liga I .
cate meciuri ziceati ca v-a mancat Cacarusanu??? Pufi pe langa el e un exemplu de siguranta!:))) si nu mai fiti invidiosi, ca aveti si voi Minunea de la Haifa! De neegalat!!!
Agramat ! Dacă postezi o adresa iți trimitem gratuit câteva abecedare sa înveți limba oficiala a României !
Cateva vorbe despre Bonetti. Un antrenor fricos, superdefensiv, pentru care egalul pare cel mai bun rezultat. Neinspirat la schimbari, nu observa momentele cheie din timpul jocului. Ieri cu Petrolul am avut corner in prelungirile primei reprize, iar el a trimis in careul advers doar 3 jucatori in loc sa trimita 8-9, pentru a avea mai multe sanse sa marcam. Era clar ca dupa acel corner arbitrul o sa fluiere finalul, dar el n-a vazut asta. De vreo 3 etape nu mai jucam nimic, s-a vazut asta si cu Chiajna, si cu Metalist si ieri cu Petrolul. Sa nu uitam ca in 2009 a fost demis tot asa pentru ca echipa nu juca nimic. El cred ca Dinamo e o echipa care vrea doar salvarea de la retrogradare.
REZULTATUL RAMANE. BRAVO BANETTI. INCET VOM DOMINA SI ANUL ACESTA. OFTICATIVA S-AU TAIATI-VA FRAIERI DE TII SI OI. IN GENUNCHI TRECE DINAMO.
REZULTATUL RAMANE. BRAVO BANETTI. INCET VOM DOMINA SI ANUL ACESTA. OFTICATIVA S-AU TAIATI-VA FRAIERI DE TII SI OI. IN GENUNCHI TRECE DINAMO.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.