Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
0
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Trei goluri în duelul dintre Marius Șumudică și starurile lui Al-Ittihad » Benzema și Kante, printre vedetele gazdelor
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Stupoare în arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
:0000:)))))))))))
MiMi vrea neaparat sa-i faca zestre fiicei sale.Din aceasta cauza s-a dus el in Columbia si a descoperit un nou "talent" innascut.Nu s-a mai dus in Brazilia deoarece de acolo nu-l mai lasa Jiji.Asta a fost,de fapt,scopul lui cand s-a intors la Steaua:vanatoarea de "talente' si,mai ales,transferul de fonduri de la Jiji in buzunarul propriu.
mda, descriere tipica pentru ziarele din romania atunci cand vine vorba de un transfer din strainatate...si anume evident toti sunt catalogati drept mari valori , talente , sperante , dar ca sa vezi , nu in prezent ci CU ANI IN URMA =)))) cum a fost si ala transferat de vaslui , cu titlul (jucator de 10 mil de euro ) evident el fiind cotat la suma asta cand era flacau si juca pe la tottenham sau ceva de genul , momentan fiind un nimeni =))...patetic din pacate dar asta e realitatea
Bä copile , ia spune de ce ai abandonat scoala ?
prostane tu vorbesti:))) bibirica???? ce nume de neam prost!
astra dupa mintea ta de moldovean betiv...ai exagerat cu spirtul sanitar...
La inceputul campionatului era CRApidist , a schimbat echipa din mers cand a väzut cä CFR va ua campionatul , sä se bucure si el de ceva , ca un copil mic .
serios?????? daca il va lua steaua, atunci veti anunta cu surle si trimbite ca voi ati fost primii care au anuntat transferul, daca nu va fi asa, veti tacea ca porcii in cucuruz ca de obicei dupa o stire falsa!!!
FUTUVA-N GURA CU STEAUA VOASTRA CU TOT...NU SE POATE ASA CEVA ATATA INTOXICARE CU STEAUA ,AVETI PAGINA PLINA CU ZVONURI DE STEAUA,BAREM SCHIMBATI IN PWLAA MEA DENUMIREA SITE-ULUI IN gazeta ros-albastra...MAI SUNT SI ALTE ECHIPE IN CAMPIONATUL ASTA...DE AZI INAINTE NU MAI CITESC DECAT TITLURILE SI PANA LA URMA CRED CA NU O SA MAI INTRU DELOC..
pretenas tu n-ai inteles cum functioneaza fotbalul romanesc Becali nu cumpara jucatori, el face contract pe cateva luni cu bani putini le da 2.000 euro/luna si cazare si ii pune sa joace
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.