Alte știri din fotbal
„Transferul” vizat de Dinamo » Nicolescu confirmă discuțiile
0
Dinamo are în vizor doi fundași centrali pentru la vară: jucători de națională pentru „haită”!
0
Încă 5 persoane audiate și puse sub control judiciar de la CS Păulești, în cazul de trucare de meciuri pentru pariuri
0
În sfârșit! » Hagi devine selecționerul României și poate alinia „11”-le la care doar a visat!
8
Știri din fotbal internațional
Bayern „tremură” pentru Kane » Englezul, incert pentru meciul cu Real Madrid
0
Antrenorul lui Ionuț Radu a luat decizia, chiar în pauza competițională » A semnat contractul
0
La loc comanda! Starul de 150.000.000€ revine după trei luni
0
Fiasco la vânzarea biletelor pentru Cupa Mondială » Gafa făcută de FIFA „i-a blocat” pe fani
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
De ce ar putea alege Trump weekendul prelungit de Paște pentru o operațiune ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
Vladimir Putin avertizează o țară care i-a fost aliată că se apropie prea ...
Libertatea
Hopaaa, îl paște un transfer la FC fcsb! :-))))
Oare intereseaza chestia asta pe cineva ,ca Flip e penticostal?Poate sunt eu in afara de fenomenul fotbalistic.....dar ce are de-a face religia cu fotbalul?Il avem pe Gigica,nu e destul cu cel mai credincios dintre farisei?
Lui Moflea cand a privit video-ul i-au dat lacrimile, a zis ca vrea si el la Domnul!
"Filip s-a botezat în fața a câteva sute de membri" Limba romana te halesc !!!
a te boteze, a face legămînt cu Dumnezeu e sa lasi toate netrebniciile lumii si sa il urmezi cum l-au urmat apostolii (nu kaka). vladimir pustan *** mănâncă și el o pâine dar e nedrept sa vorbești asa . a jura credinta pana la moarte lui Dumnezeu nu e tot una cu ce credem noi ca facem o baita si gata. pt cine alergi pe teren? pt DUMNEZEU? sau cauti clipa cand dai gol sa ridici o mana in sus. daca fiul lui Dumnezeu a suferit moarte de cruce pt un amărât ca mine si ca altii cu atât si noi tre sa il spun in in smerenie ,ascultare si daca e cazul si in chin. sunt destui care au fa ut p8scarie doar pt ca erau credincioși, or asta ..gata schimba macazul doar asa ca.. Partea bună e legămîntul. Se poate ca DUMNEZEU sa intervină sa il duca pe calea buna. Dumnezeu sa va insufleteasca inima si cugetul plin de lumina sa il aveti!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du-te ba la ospiciu
JOS CENZURA :))
Asa e romanul...tot *** a ramas si ***....Aici referire la cei care-l comenteaza negativ pe Filip...Dar romania e plina de *** si de *** cum se si vede dupa cum scriu unii....ca Filip s-a pocait !Pai mai ***....pocainta nu e religie...Si mah *** pocainta e o stare care e treci dupa cum spune indiferent care Biblie o cititi ***...ca adica vii de la pacat si vrei sa fii mai bun,adica sa te pocaiesti....ca e la pentistalu,ca e la ortodocsi...ca e la catolici....greco catolici...etc...Dar cum romania e plina de *** .....ce poti cere.....*** ca asa popor *** numai in romania gasesti....*** la toti care vorbiti aiurea....*** LA TOTI care il critica pe Filip!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.