Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Mai multi bani decat da Negoita ala al vostru la Dinamo , tot vor fii...Pandurii vrand nevrand merg in cupele europene ca voi nu puteti ca tre sa mai stati o tura ca la PITICOT...anul asta jucati de amorul artei...sa fiti sanatosi...
Pai bun, atunci daca ramaneti si sa rezolvat banuiesc ca CEO nu va mai aloca atatia bani la Pandurii si altfel bugetu va fi unu foarte mic iar in cazu de fata, nu vad ca vedetele sapunaru,hora,radut,antal sa stea pe 3 frimituri.. e valabil si pentru ceilalti !!!
Mutu si Tucudean... gata, am spus tot. Parca revad ce a facut Petrolul acum cativa ani, care si-a dat afara atacantii talentati straini ca sa aduca expirati. Parca-i vad ca retrogadeaza brat la brat anul asta.
N-am stiut...Am mai intrat ,dar n-am prins momentele evocate...Pai ,eu trebuia sa dau explicatii ca sunt de-al `casei`...se va rezolva problema cu banii...nu-i nimic oficial...Totul a plecat de la o postare pe facebook a ministrului Energiei ,Grigorescu...deci neoficial...Pai, politica se face pe facebook?...O sa vedeti maine in ziare ca s-a stabilit ca sediul CEO sa ramana la Tg-Jiu si atunci deciziile nu le iau grupurile de interes, ci gorjenii...Mai vedem noi,ptr ca la necaz toti sar in sus de bucurie...Asa-i lumea asta, de mult, nu de acum...Oricum echipa v-a juca si-n conditiile astea...joaca ptr palmaresul lor si cred ca si ptr banii lor,ca oricum tre sa mai vina banii pe drepturile tv...
Si eu vreau iasiu in playoff, am specificat mai jos cauzele, cu ocazia asta in playoff avem sansa sa ne razbunam pe voi si pe viitorul pentru infrangerile pe care ni le-ati produs :))) SUCCES !!!
eu m-as bucura pentru iasi sa intre in playoff si sa ne reprezinte in europa, baietii aia merita si mai ales nicolo napoli care a fost un antrenor nedreptatit in istoria lui, mai ales la Craiova !!! Dupa Dinamo iasiu este a 2 echipa care foloseste tactica lui Dinamo cu jucatori adusi liberi de contract care dau salarii mici si uite ca au si ei performanta, m-as bucura sa intre Iasiu in playoff si de ce nu sa mearga in europa league, decat insolventa cfr cluj care nu are voie si am pierde un loc degeaba, mai bine o echipa care are dreptu :)) !!!
Pai ce sa spun si eu ? Ca daca te intrebam in vara daca Iasu va fi pe locul 6 inainte de ultima etapa ce-mi raspundeai? Erai convins de raspuns ? :P Nu spun. E greu dar sti cum e cu speranta. Sper sa ne vedem in play-off. Toate bune.
Hmm bucurie e putin spus, ce mai, eram in delir :))))))))))))))))))) acuma lasand gluma la o parte, nu ne bucuram, era doar o constatare a realitatii, daca la pandurii se inchide robinetu atunci adio fotbal la gorjeni, vor avea soarta vasluiului !!! Si totusi pacat ca incepuse constructia la noua arena de acolo, era frumoasa, pacat ca nu va mai avea echipa care sa joace pe ea, dar uite, ghinion pentru gorjeni, fericire pentru voi, poate muta jiji echipa pe bijuteria aia :))))) Si nu uita, ne bucuram daca ramaneau jucatori aia vedeta liberi de contract, asa ar fi avut sansa si puriul nostru sa-si transfere preferatul, pe Radut :))))
Dar ce faci cu Dinamo ca va bat aia pe unde va prind!
iasiul are mari sanse de play off. tg. mures are meci destul de greu acasa cu botosaniul lui pustai. dinamo si astra au batut foarte greu si nemeritat botosaniul. sper ca Steaua sa bata iasiul si ASA sa se impiedice cu botosani. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.