Alte știri din fotbal
Mihai Teja nu se dezminte » Încă un interviu în care își face praf echipa: „Mie mi-a fost rușine să mă uit la prima repriză!”
0
Transfer pentru viitor » FC Argeș l-a luat de la Craiova pe fotbalistul remarcat de Gâlcă: debut în Superligă!
0
Mihai Stoica și-a lăudat rivalul din Superliga: „E arta lui”
0
Bogdan Andone s-a apropiat la un punct de podium și a jubilat la interviu: „Ireproșabil”
0
Știri din fotbal internațional
Eden Hazard revine în atenție cu un transfer în Italia » E colegul lui Ronaldinho, Eto'o, Roberto Carlos și Zenga!
0
Fotbalistul din prima ligă, împușcat mortal în timpul protestelor din Iran » Avea doar 20 de ani
0
Ca la Polul Nord! Meci amânat în Turcia din cauza stratului de 40 de centimetri de zăpadă
0
Concluzia lui Fabio Capello după cinci luni din acest sezon: „Chivu a strâns deja mult grâu ca să facă pâine!”
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Tudor Chirilă, replică dură pentru Grindeanu: „Sluga lui Dragnea, prietenul ...
Libertatea
Cum l-a forțat UE pe Trump să-și înghită amenințările privind Groenlanda: ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Ce a răspuns Nicușor Dan, întrebat dacă România va plăti un miliard de ...
Libertatea
bai nene ala iese cu mingea din teren,centreaza din alunecare si da prostu' celalalt gol. Asta n'a vazut nimeni cand au egalat taranoii aia ?
Du-te Lacatus, parodie de antrenor ce esti... ia-i si pe Banel si pe Badea si pe toti astia care-ti s... p..... sau ce dracu iti fac de-i tot bagi si-ti bati joc de adevaratele valori pe care le ai in lot. Sper sa pleci si sa ne lasi. Iar reactia ta din final de meci... esti o gluma.... lasa-ne frate!
mi-e ciuda doar ca a fost egal cu astia si se bucura cel ce stucheste ziaristi(nu ca n-ar merita unii) mai bine era egal cu uta,dar cand un jucator(de nationala?oare?)nu stie da o pasa pe jos in fata portii goale,apoi da o centrare ca la rugby,ce sa zici?plus ca eu as fi fericit ca goian sa nu lase sa miste nimic in careu decat sa fie golgeter;totusi nu e nimic pierdut,acum se vad caracterele tari,daca ai valoare bati si dinamo si craiova si clar nu cu1-0,daca nu asta e,sant lucruri si mai rele.
Pt. Steaua ciorilor: Frustratule... voi, aia din Banat, ati fost mereu cu.rvele turcilor, ungurilor si mai tarziu ale lui Tito. Voi nu sunteti romani. Declarati-va autonomia. Nu ne pasa, atat timp cat voi impreuna cu ardelenii sunteti doar 10% romani.
un rezultat aproape perfect, fortza rapid
pardon..suporterii stelei.
zapata, p.marin, moreno, nicolita, lacatus, mendoza..tigani nesu--homosexual v.badea si lovin---aurolaci radoi...trompetist plesan--copil de apevist jiji bercali----tagan bulgar
au avut noroc Steaua ca nu lea dat Poli mai mult ca merita Steaua sa piarda si nici sa nu se gandeasca ca va mai lua titlu e la CFR Cluj. uuuuuuu Steaua uuuuuuu oilor la WC cu voi hahalerelor
A-ti avut si voi o stea , s-a pishat POLI pe ea ! :))))))
DE CE PERSISTA IN A-L TITULARIZA PE BANEL?!?!?!?!?!?!?!!?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.