Alte știri din fotbal
Incredibil! Cum l-au numit turcii de la Beșiktaș pe Mircea Lucescu, la primul meci după moartea lui „Il Luce”
0
Dorinel Munteanu, nedumerit de demisia lui Ianis Zicu: „A avut continuitate și rezultate bune”
0
Gică Popescu a intervenit instant, după anunțul lui Ianis Zicu
1
Unul dintre eroii lui Hermannstadt, în extaz: „E ceva senzațional”
0
Știri din fotbal internațional
Arsenal a luat decizia » Ce i se pregătește lui Mikel Arteta la finalul acestui sezon
0
Real Madrid - Girona » Gazdele, tot mai departe de Barcelona
0
Norvegia se pregătește să modifice o lege importantă pentru Campionatul Mondial » Mulți cetățeni se opun
0
Lovitură pentru Cristi Chivu » OUT la duelul de duminică
0
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
8
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
19
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
România, văzută de la bordul Artemis II: imaginile uluitoare cu Delta ...
Libertatea
„Range Rover-ul de pe Temu”, SUV-ul care l-a scos din sărite pe un ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Conducta de petrol Est-Vest de 1.200 km care ocolește Strâmtoarea Ormuz a ...
Libertatea
Bă ? Tu faci mizto cu mine acuma !! Bă ? Romanii si Dacii nu au construit nimic in Transilvania . Toate minunatiile alea au fost construite de germani, austrieci, evrei si mai ales sasi si in mai mica masura de maghiari . Bă ? Eu nu mint niciodata .
ce faci omule? nu esti la Inviere?
Adica .... daca eu ma mutam de mic copil in Alexandria puteam sa ma mandresc acum ca am construit piramidele . Si aia a lui Keops si aia a lui nenea Kephren ? :))) . Ce parinti neinspirati am avut !! :))
Adevarat a inviat
Hristos a inviat!
"decat" iar te bate lb romana cultule!:)) si iar o iei de la capat cu cd-urile copilariei ,ti-am zis ca ai avut o copilarie ostracizata de o tot repeti !?:)
Nu ca devin confuz !!! ... primo : maresalul a zis de tine chestia cu pictura , secundo : primii au construit pe acolo romanii - aia din Roma - apoi cei care au civilizat pe acolo au fost romani ardeleni fie ei de origine sasa , romana sau alta . Acum trebuie sa fim drepti pana la capat . :))) ... ca la conducerea regiunii nu erau romani ( din Romania ) este alta gasca in alta traista .
suntem "prieteni" vechi ,intreba-l cum il cheama pe fiusu ,nu Alex!:)
corect ,nu suport oamenii care duhnesc a bagau ,ei nu inteleg ca put ...1:))
Tiki Taka Barcelonaaaaaaaaaaaaa
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.