Postat de imperator pe 20 August 2012, 20:22

Hai Otelul cu golul 2 ca iti da Jiji niste branza !

Postat de new_philips pe 20 August 2012, 20:20

://static1.mediadirect.ro/player-preload/swf/tvrinfonew_930/player.swf?str=CQoICgQXGR0XFxwJOggGFg==&app=FlUZRg0NHxdW&resize=false&geopr

giftzwerg
giftzwerg  •  20 August 2012, 20:22
Postat de new_philips pe 20 August 2012, 20:19

voi nu ati inteles nici acum ca nu ati fi castigat campionatul pentru problemele provocate de iancu.voi nici acum nu ati priceput ca asta v-a vandut niste iluzii si vise din care nu v-ati trezit inca

Postat de mario_99 pe 20 August 2012, 19:43

Nici voi in tur cand vi-am tras-o 2-0 si am avut posesia 70-30. Baietii veneau dupa meciul cu Vaslui pe care l-au terminat la egalitate pe drept, in timp ce Otelul venea dupa meciul cu Branesti in care a castigat 2-0 sau 2-1 nu mai stiu sigur, cu ambele goluri din offside. Si ca sa fiu sincer, singura greseala o fost ca nu i-o dat Rosu lui Sepsi prin minutul 80, cand era 2-1 deja. Sa nu mai zic ca 20 de minute am jucat cu taborda. accidentat

giftzwerg
giftzwerg  •  20 August 2012, 19:59
Postat de otelul_64 pe 20 August 2012, 19:40

esti timisorean?? tii cu poli?? daca da inseamna ca ai vazut meciul in care s-a jucat cu titlul pe masa otelul-poli 2-1 vezi greselile de arbitraj si apoi mai discutam!! nu ati putut nici cu arbitrii sa ne bateti

Dovada ca ati furat titlul Banatului a fost rusinea Zero Puncte ! Toata tara stie ca mafia Sandu a furat titlul Timisoarei !