Alte știri din fotbal
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
0
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
6
Știri din fotbal internațional
S-a făcut de râs! Genoa lui Dan Șucu a încasat ZECE goluri
0
4 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Darius Olaru, contribuție decisivă!
3
Naționala de la Mondial acuză FIFA de șantaj și îl atacă pe Infantino: „Ni s-a transmis că un sprijin declarat pentru Infantino ar ajuta mult federația”
0
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Echipa lui Darius Olaru egalează
1
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
Lasal pe multescu , ce spui, va placut arbitru?
dinamovistul crede ca va lua cupa romaniei :)))))))))))))))) asta imi place la ei, sa aiba un vis... si dupa aia sa ii distruga viitorul constanta :)))))))))))))) credeam ca anul asta nu ma distrez pt ca nu au sperante la nimic, de retrogradat ii ajuta arbitrii sa nu retrogradeze si distractia e doar buna si atat. Dar acum au un vis, cred in echipa lor, auzi la ei vor ei sa treaca de echipe precum astra, pandurii si petrolul :)))) Sa nu mai vorbim de Steaua :))))))))))) nici cu 17 nentori din albania nu m-am distrat asa :))))))))) ba da hai ca a fost tare atunci :)))))
Urasc Steaua!
Luati ciuciu banana : )))) Iar in Europa mergeti doar in excursie , ca in grupele EL sau CL nu pupati in urmatorii 8 , 10 ani !
Domnu contra ce spuneti de arbitraj. Acuma va convine, nu spuneti nimic.
Inca mai sunt stelemuyshti in redactie.Mi-au sters comentariul!
Regret, am primit deja troleibuz Tudor Vladimirescu model 67, are acceleratie si mai buna, plus ca ma leg la retea fara niciun cost:)
:)) Emaaa
Tu erai tare in clanta cand a gresit arbitru in favoarea stelei. Acuma de ce nu povestesti de greselile arbitrului, p@t@ie.
Ce spui de arbitraj? De ce nu vorbiti de penaltiul gratis care vi la dat. Daca era steaua iarsi sareati cu gura. Cum am spus, spuneti numai ce va comvine.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.