Comentarii (335)
jim_raynor
jim_raynor  •  22 Aprilie 2018, 21:04
Postat de John Milne pe 22 Aprilie 2018, 20:48

Optare a fost offside la petarda aia de Moldova ? Hahahahahahahaha

prostalaule!

merace
merace  •  22 Aprilie 2018, 21:03

MATEMATIC, CFR poate. Dar daca au negociat deja unii sa nu poata, cu valize, gici cine castiga?!

talpanzilla
talpanzilla  •  22 Aprilie 2018, 20:59
Postat de randoom.___ pe 22 Aprilie 2018, 20:23

***

uitati aici limbaj de fcsbist *** cu *** cat capacul de la *** ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

ss.lazio
ss.lazio  •  22 Aprilie 2018, 20:58

Vreau sa castige CFR Cluj cu 2-0, primul gol din offside mare, iar al 2-lea dintr-un penalty repetat, dupa o ratare in prima faza!!! Forza CFR, viitoarea campioana!

talpanzilla
talpanzilla  •  22 Aprilie 2018, 20:58
Postat de randoom.___ pe 22 Aprilie 2018, 20:23

***

uitati aici limbaj de fcsbist pupincurist cu palaria cat capacul de la canalizare care fura fier vechi si-l vinde pe okazii.ro

ss.lazio
ss.lazio  •  22 Aprilie 2018, 20:52
Postat de randoom.___ pe 22 Aprilie 2018, 20:45

ai fumat ceva sau te-a batut cineva pana la inconstienta. wtf? ce depunctare visezi? wtf? auzi la el,depunctare. stii ca cfr cluj nu are nicio sansa la campionat si acuma visezi depunctari. wtf? ha ha ha

Randoame, cat mai valoreaza ma Alibec? La cate meleoane il vezi?

955359717971475
Lavinia Pele  •  22 Aprilie 2018, 20:51

Cum se face că CFR e arbitrată iar de Hațegan?

1425838917717550
John Milne  •  22 Aprilie 2018, 20:48
Postat de John Milne pe 22 Aprilie 2018, 20:48

Optare a fost offside la petarda aia de Moldova ? Hahahahahahahaha

Moldovan

1425838917717550
John Milne  •  22 Aprilie 2018, 20:48
Postat de ss.lazio pe 22 Aprilie 2018, 20:45

Fotbal Club FCSB este echipa problema a ligii 1: ei cersesc titlul, ei nu au brand, nu au stadion, nu sunt in regula cu actele, au un patron in acte altul, recidivist, la TV, antrenor e Viorel Tanase, dar la conferinte si peste tot apare Dica, MM Stoica e la randul sau recidivist, se dau Steaua desi nu sunt si nu mai e nicio sansa ca ei sa fie vreodata, au culorile oficiale alb-galben-albastru, nu au stadion, jignesc si au mereu ceva cu echipa contracandidata la titlul etc etc.. Mare *** de echipa!!!

Optare a fost offside la petarda aia de Moldova ? Hahahahahahahaha

ss.lazio
ss.lazio  •  22 Aprilie 2018, 20:45

Fotbal Club FCSB este echipa problema a ligii 1: ei cersesc titlul, ei nu au brand, nu au stadion, nu sunt in regula cu actele, au un patron in acte altul, recidivist, la TV, antrenor e Viorel Tanase, dar la conferinte si peste tot apare Dica, MM Stoica e la randul sau recidivist, se dau Steaua desi nu sunt si nu mai e nicio sansa ca ei sa fie vreodata, au culorile oficiale alb-galben-albastru, nu au stadion, jignesc si au mereu ceva cu echipa contracandidata la titlul etc etc.. Mare *** de echipa!!!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
Comentează