Alte știri din fotbal
Cadu, mesaj clar după victoria din derby: „E cel mai bun din țară. Acum mă voi duce în Portugalia”
0
Cordea dezvăluie ce s-a întâmplat la vizita lui Ioan Varga: „Ca să nu mai vorbească lumea”
0
Daniel Pancu, exasperat: „Când îl văd, îmi vine să o iau pe partea cealaltă” » A calculat în procente șansele lui CFR la titlu
2
Acuzații după CFR Cluj - U Cluj: „Kovacs duce mâna la buzunar și i-au zis de la VAR să nu-i dea!”
4
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu a pierdut incredibil finala Cupei Greciei: PAOK, învinsă în prelungiri de OFI Creta
2
Arsenal - Newcastle 1-0 » „Tunarii” câștigă chinuit și revin pe 1 în Premier League: Arteta s-a descătușat
0
Răsturnare în Manchester City - Southampton, iată prima finalistă a Cupei Angliei!
0
Istorie în vecini! Ludogorets ratează titlul pentru prima oară după 14 ani
1
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Gătitul ca în Epoca de Piatră a devenit o modă globală: bucătari din ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
INCREDIBIL...SENZATIONAL... STEAUA VA FI DIN NOU CAMPIOANA... E UN FENOMEN CE SE INTAMPLA, DE NECREZUT... (dar stim cu totii unde se termina bateriile la telecomanda lui jiji: Champions League) :)))
goooooooooooooooooooooooooooooooolllllllllll...o seara magica,muriti de ciuda antistelistilor
UN SFAT !!!! ------------> Scapati DRAQ de comentatorii aia ca sunt VARZA sunt total paralelli iata niste super observatii : " Zapata la fel de galben ca si gazonu" "tabela a ramas imaculata" "lacatus se cearta cu Sorin Radoi (desi se certa cu jucatorul care trebuia inlocuit)" si multe altele ce draq mai mult rad de INCOMPETENTA LOR decat sa fi atent la MECI! VOICULESULE ai platit 90 MIL de EURO sa comenteze NISTE RATATI !!!
cica a crescut turma ciobanului la 57%
gooooooooooooooooooooooollllllllll super steaua,spectacol total
3 - 0?:)..mwe cfr
ii vai de p... voastra cu u cluj si alte echipe care tre sa stea in b nu au ce cauta in a si ungurii sa nu comenteze:))
cei mai buni din europa - steaua
DNA a deschis un dosar în care Dumitru Dragomir este acuzat de înşelăciune în dauna LPF şi este urmărit penal
@pipi cam faci pe tine, un pic ofticat? cu stima :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.