Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Scandal la finalul semifinalei Anglia - Argentina! Jude Bellingham și-a pălmuit un adversar
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Harry Kane: „Să pierdem în felul acesta este pur și simplu devastator”
0
„E un mare idiot!” » Costi Mocanu îl jignește, după Anglia - Argentina
4
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Hai ca am iesit . Cfred ca pina in toamna, Base il "face" pe Niculae . Cred ca ii dau 20 de ani .
Nu pot sa fiu asa ferm dar cred ca suntem cam pe acolo amindoua . Singurul lucru in avantajul lor per total e ca au un stadion si mai ales Primaria orasului si Consiliul Judetean in spatele lor .
Petrolul s-a dus de la vanzarea lui Hamza&Co. In momentul de fata, este sub voi....
Cristi . Petrolul anul trecut juca aproape ca Steaua . Acum ca si noi sunt cu 2 clase sub ei . Sper sa joace si Zicu .
Amigo nu la statistica m-am referit . Rapidul a pierdut mai frumos decit au castigat astea mentionate de tine . Cit despre Urziceni ? Te rog sa nu o mai pomensti . Sa-I fie tzarana usoara . A murit de mica.
iti spun eu ca joaca bine, sunt foarte periculosi. e drept, astia nu sunt steaua. dar intamplarea face ca acum iar si-au pierdut aia increderea in ei. iar stoican e capabil de orice altceva, nu sa le repare moralul urgent. si paraca vad ca vine iar cu o formula geniala : balgradean varf, tucudean libero, bilinski fundas stanga, etc...
Hai ca plec ca ma molipsesc de la astia ......:))))=))))))))))))))))))))))) ....eu tot mai sper si am incredere in voi...dinamooo dinamooo dinamoooo .... :)))))=)))))))))))))))))))))))))))))))))))) :))))))))))))))))))))))=))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ... I N C R E D I B I L !
Naţionala din 1990-1994 s-a născut , aproape firesc, dintr-un fotbal bun cu vârfuri reprezentate, în ordine (82-90), de Craiova,Steaua,Dinamo. Acum singura speranţă ar fi norocul: să apară în aceeaşi generaţie vreo 15-20 de jucători care să acopere cele 11 posturi dintr-o echipă. În lipsa acestui noroc, fotbalul din România nu justifică speranţe de mărire deşi naţionalele africane (mai răsărite) sunt în aceeaşi situaţie. Starea Sportului în România-membră UE nu e bună iar cetăţenii români ar trebui să-şi manifeste nemulţumirea şi nu să se amăgească cu ,,superiorităţi,, irelevante.
Cocalare, cunosc fenomenul, il urmaresc de vreo 45 de ani, cred ca tu nu erai nici in scrisorile de dragoste ale viitorilor parinti ! :)))Stiu ca speranta moare ultima , insa in acest moment Dinamo atat poate ! Degeaba incepem sa spunem ca, mutam muntii, ca...etc...purceaua e moarta in cotet si e si cu curul in usa ! :))
Daca-i introduce pe Piovaccari si Keseru titulari nu ma supar! :))) E greu intr-adevar mai ales ca Stoican e cam confuz de la o vreme!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.