Alte știri din fotbal
După dezastrul de la Farul, Flavius Stoican s-a înțeles cu noua echipă: „Mă voi dedica 100%”
0
Noile reguli impuse schimbă modul în care se joacă meciurile din Superligă! Kyross Vassaras i-a anunțat pe jucători ce riscă
0
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
1
Știri din fotbal internațional
Eșecul nemților era previzibil! » Dezvăluiri incendiare din vestiarul Germaniei
0
The Telegraph reclamă 31 de „trucuri murdare” ale Argentinei: iată toate fazele controversate
0
Sorin Cârțu avertizează înainte de „dubla” cu Levski Sofia: „Mai tare decât anul trecut”
0
Surpriză! Care este clubul care dă, pentru a treia oară consecutiv, cei mai mulți jucători în finala Campionatului Mondial
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Lasa ca mai bun e cântecul: Din cauza cui se duce Sibiul în B pt ca a fost furata ordinar acasă ! Beto a învățat măgării la scoală de securitate a grăsanului infect Gușatul cu Epoleți. Sper sa va duceți în B și toți sibienii sa devina anti frânari.
macar nu suntem slugile unui cioban cu 4 clase :D
Ai dreptate,in sfarsit un dinamovist care gandeste cu capul,dar cei mai rau ca a inceput suporterii dinamovisti sa se bata intre ei.Rau de tot ati ajuns
Cristea ramane acelasi jucator ratat care a preferat femei de plastic in locul unor medalii de aur. Cat despre nemultumirile alora care nu vin la stadion sunt multe. Noi, dinamovistii, suntem mai din centrul orasului. Ne prindem mai repede de magariile din fotbalul romanesc, suportam mai greu sau deloc toate umilintele si cacaturile facute de conducatori, ne dam seama cand suntem de fapt instrumente in mainile unor Borcea, toti Becali, Mitica, Nasu' si altii. Cand se vor schimba toate astea, stadionul(care stadion, apropo? ala facut din banii trasi din transferuri) va fi plin din nou. Pana atunci, distrati-va voi si cu Arpad la henturile din careu, cu Gigi la valize, cu MM la pumni in fata
Pana acuma juma de an nu intelegeam nici eu, dar acum mi-e limpede! Intru-un stadion urat, la asa o ora si cu asa reprezentatii de ani de zile...nu mai bine stai acasa?
eu nu inteleg de ce jucand inca pentru titlu dinamo a avut 800 de spectatori decat echipa era pe 2 la 3 puncte de lider ce nemultumiri mai aveau acuma????????
Asta dovedeste ca Paszkany habar n-are cum se face un blat!!!
Prostul nu-i prost destul, daca nu are emblema Valizei Legalizate!
Deci acuma tu incerci sa spui cat de rau a facut ca nu a blatuit. Esti un ipocrit...
Dinamo e atat de slaba incat nici blaturi nu e in stare sa faca. CFR-ul macar le face pe fata, mainile sus sus sus, tot mai sus.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.