Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
Loser e sa conduci clasamentul 20 de etape si sa termini pe 5-6. Acum, chiar, noapte buna de sfinte sarbatori. Daca se (mai) poate... P.S. Dar, chiar: nu v-ati intrebat de ce comunistii care pana acum 2 saptamani manifestau pro-Rusia in Piata Marii Adunari Nationale din Chisinau aveau steaguri exact... ros-albastre?
HAI CHIAJNA !!!!
Din pacate, am facut rusa in clasele 5 -8 , asa ca inteleg , dar nu vad rostul, in fine, fiecare cu limba lui materna.
Wolttule ai grija ca intră ăla cu coroana imperială de sibiu pe căpățîna plină de păduchi . Calmeaza-te . Relax !
rapidu' e o courva comunisto-departamentală, la fel ca Динамо și CSKA. În mother Russia i se mai spune și lokomotiv sau RZhD (Căile ferate rusnace).
Serios, tu esti la fel ca Sun, loseri , nu conteaza limba:))))
Vezi? Daca va luam mai smechereste, si prin invaluire, va pierdeti cu firea... nu mai stiti, nu va mai intereseaza... Oaia rosie... Trvena zvezda, йоффоймакь! Asa v-am dat 5:1 in Giulesti. Peste 2 saptamani va asteptam iarasi! Hai, pa! HAI RAPIDUUUU!' (si Vasluiu')
Domnul traducator din romana in rusa:))))
Hai că v-am lăsat acuma . Ardeleanca mea nu păcătuieste in perioada asta iar eu fără sex nu pot trăi . Azi noapta am sarit disperat de pe balcon si am nimerit in brad !! Desi singeram cu capul spart si tibia ranita am reusit sa faca dragoste cu moldoveanul inimii mele herr bandoleros .
Nu- mi permit google, dar cred ca e un forum romanesc. Si Sun o pune in romana, cu toate ca acum e neamt:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.