Redacția GSP și echipa de investigații te invită să sprijini jurnalismul apăsând butonul DA!

Publicitatea pe net este vitală ca să putem produce în continuare investigațiile, știrile despre sport și faptele pe care le regăsești zilnic aici. Așa că avem nevoie de acceptul tău ca să-ți oferim, în continuare, jurnalism independent, în timp real și verificat.

Redacția GSP și partenerii noștri utilizează tehnologii precum cookies, profilare și prelucrare automata a datelor, pentru a personaliza către tine articolele și reclamele. Prin acceptarea cookie-urilor, ne ajuți să utilizam această tehnologie pe site și să ne finanțăm ziariștii. Ai posibilitatea să iei oricând altă decizie, printr-o simplă revenire pe site. Pentru detalii, te rugăm să citești Documentul de informare a utilizatorilor despre prezenta cookie-urilor pe site și Termenii de utilizare.

DA, AM ÎNȚELES

Liga 1

VIDEO Reacție SCANDALOASĂ a dinamoviștilor la momentul de reculegere pentru Cristian Țopescu: "Societatea mai produce și rebuturi"

« Înapoi la articol

Comentarii (90) Adaugă comentariu

Nello Milano  •  16 Mai 2018, 14:45

*** SUPREM ESTI TU ANGHELUTA PENTRU MODUL IN CARE CONENTEZI SI AFIRMATIILE PE CARE LE FACI VIZAVIS DE DINAMO.DATORITA TIÈ, COSMEANU , BALEANU SI ALTORI *** AJUNSI COMENTATORI DE SPORT DIRECT DE LA SAPA .TOPESCU ERA ASIMILAT CLUBULUI STEAUA IAR TIFOSI NU L-AU IERTAT NICI MORT AT TREBUI SA PRICEPETI CA ECHIDISTANZA TINE DE DEONTOLOGIA PROFESIONALA NU DE SIMPATIILE FIECARUIA. ACUM DACA MIE I-MI PLACE DE NEVASTA NU TREBUIE SA SPUN CA ESTI GIORSAU ( SI TU CHIAR ESTI ) DACA SUNT REALIZATOR DE OPINIE.A FOST UN EXEMPLU DAR TU ESTI DOVADA VIE A PROSTIEI POST DECEMBRISTA

robotzel  •  16 Mai 2018, 09:44

Postat de davidblack pe 16 Mai 2018, 08:54

Bai angheluta intra pe gsp sa vezi aici rebuturi .....

esti suporter de play off?

tonyys  •  16 Mai 2018, 09:28

In general in toate galeriile sunt doar *** iar in galeria lui dinamo sunt cele mai multe.

sibelius  •  16 Mai 2018, 08:57

Postat de steaua1986forever pe 15 Mai 2018, 21:28

Pai nu astia sunt fenomenalii suporteri pe care ii promovati voi pe aici de ani de zile? De ce nu scrieti niciodata ca vin cu coregrafii sponsorizate? Sau ca la "alte meciuri" sunt 100 de oameni? Scrieti numai ce vreti voi, orice comentariu anti-dinamo dispare. Si asta de ani de zile. Oare nu va e rusine un pic dragi "moderatori" ?

"minunatul suporter din galeriile fara care dau sarea si piperul fotbalului" are minte la fel de putina indiferent din care peluza vine. Sa ne bucuram ca "Armata celor 12 maimute" e in liga a IV-a.

davidblack  •  16 Mai 2018, 08:54

Bai angheluta intra pe gsp sa vezi aici rebuturi .....

sibelius  •  16 Mai 2018, 08:52

Postat de gicab pe 16 Mai 2018, 07:42

Tu ești unul dintre cei ce acum vreo 60 de ani ii acuzau pe alții ca sunt dușmani ai poporului?

Ironica chestie...un suporter al echipei fostei Securitati sa-i acuze pe altii ca ar cauta "dusmanii poporului".

gicab  •  16 Mai 2018, 08:51

Postat de Cornel Brincoveanu pe 16 Mai 2018, 08:47

Elias este complet antisocial . Trebuie interzis pe viata pe arenele sportive! Dinamo * nume de provenienta sovietica ! Cat a fost umilit poporul roman de rusi in istorie , iar noi mergem inainte cu un club cu nume rusesc? Allooo! Se-aude lingai politici ?

Alții se bat pe un nume de proveniența sovietica... măcar Dinamo nu e subiectul unui scandal de acest gen...

Cornel Brincoveanu  •  16 Mai 2018, 08:47

Elias este complet antisocial . Trebuie interzis pe viata pe arenele sportive! Dinamo * nume de provenienta sovietica ! Cat a fost umilit poporul roman de rusi in istorie , iar noi mergem inainte cu un club cu nume rusesc? Allooo! Se-aude lingai politici ?

Andrei Rosu  •  16 Mai 2018, 08:46

tocmai Angheluta s-a trezit sa vorbeasca, cel care sfideaza zilnic justitia si moralitatea..

duduianu  •  16 Mai 2018, 08:41

Nu conteaza din ce galerie fac parte dar reactia acestor maimute in momentul unui moment de reculegere arata ca locul lor e in alta parte, nu pe stadion.

«

1

2 3 4 5

...

9 »
«

»