Alte știri din fotbal
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
2
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu jucători și arbitru din Superligă
0
Cum au fost păcăliți suporterii români la meciul cu Turcia » Gafa organizatorilor de care bișnițarii au profitat imediat
2
Știri din fotbal internațional
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Apelul Peluzei Nord pentru fanii echipei lui Cristi Chivu: „Singuri împotriva tuturor pentru a trece prin furtună!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
imi pare bine ca a mai castigat 2 puncte CFR-ul .... Steaua pe 5 .... ce frumos :)
Ok,daca nu se mai fac blaturi Mitica vrei sa stea doar pe salariu !?? Crezi ca cei din conducerea federatiei nu au si ei partea lor?Noi habar nu avem ce se invarte pe acolo.
Ce mult a slabit CFR dupa plecarea lui Traore...enorm!!!
Asta era idea , ca nu se vor face blaturi !
:))) un papagal de tv ... ______- noapte buna tuturor :) si tie piperianule :)
Glume glume,dar pe bune pica CFR cu Dinamo sau Rapid in play off,ce blat,care blat...cine pierde iese din competitie !
Scuze ! Ce este un ” petron ” ? :))))))))))))))))))))
Un sistem play-off ar fii ok , pentru că , deoarece , fiinca , Dinamo si Cfr , NU ar mai avea cu cine să facă blaturi : ))))))))))))))
au performanta pt ca baga bani ... din cauza asta au performanta .. nu pt ca au play off ... . de unde performanta la noi cand vand astea tot ce pot ... eu nu stiu un caz in care un petron din romania sa refuze o oferta de peste 1 milion pe un jucator .
Pai Barca va fi Steaua,Liverpool sa zicem Dinamo,etc...La rusi merge,au performante europene,dar si alti bani investiti in fotbal.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.