Alte știri din fotbal
Fostul selecționer al României l-a contrazis pe Mircea Lucescu: „A fost greșeala ambilor”
0
Daniel Pancu intervine, după anunțul lui Nelu Varga: „În cazul ăsta, nu mai rămân la CFR!”
0
E oficial! Mehmet Topal a semnat cu echipa din Superliga
0
Jucătorul din Superliga l-a înfruntat pe Lionel Messi » Căpitan pe La Bombonera cu Argentina
0
Știri din fotbal internațional
Depășiți și de Noua Caledonie! » Detaliul care șochează după barajul de la Istanbul
0
Zoe Elena l-a cucerit pe cel mai în vogă tânăr fotbalist din Liga Campionilor
0
Moment incredibil în Anglia - Uruguay » Jucătorul a primit două galbene și nu a fost eliminat
0
Ladislau Boloni, dezamăgit de internaționalul român: „Lipsește ceva”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
O rachetă Flamingo ucraineană a lovit o fabrică de explozibili la 750 km în ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Strategia lui Eugen Sechila în procesul troiței legionare ridicate în ...
Libertatea
Altceva in afara de FCSB nu ai in cap...pentru asta traiesti...respiri. Si la fel toti *** care stau toata ziua cu FCSB in gura.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Simpaticii fanii răposatei din Giulești... Se chinuie să ne convingă că FCSB nu e Steaua și-i dau `nainte cu Rapidul lor, care acu-i la nivel superior. De, sunt ditai academicienii, nu? O făcătură de echipă la care s-au adunat câțiva pensionari rapidiști, ca elefanții care trag spre un cimitir iluzoriu... Se bat cu cărămida-n cheptul vișiniu și afumat că-s cei mai cei mai, dar nimeni nu se-nghesuie să cumpere ”cea mai frumoasă și mai iubită”. Deși prețu-i de Black Friday... Dar nu le pasă. Pentru că, de fapt, ei nu sunt rapidiști, sunt doar niște amărâți de anti-steliști.
Aia nici macar la liga 4 nu-s pe primul loc. Daca te referi la liga 1, pe primul loc este fcsb si nu Steaua Bucuresti. Obisnuieste-te sa respecti deciziile judecatoresti ca de-aia ies parintii tai in strada, ca sa se respecte justitia.
In 2016 rspid s-a desfiintat definitiv . Pancu stie ca echipa cu soarele pe piept nu mai exista . *** .
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa mori tu?
Cine e pe PRIMUL LOC ?STEAUA BUCURESTI !!!
Au egalat o echipa amarata de amatori in min 80 .
armata a desfiintat serviciul obligatoriu ca mancau mult racanii,acum subofiterii sunt pe cale de disparitie...mai ramane ca si ofiterii pana la gradul de capitan sa dispara sa aiba lacatus ce antrena la cheile gradistei.
Infrangerea de azi a Craiovei este un motiv in plus sa-i dea meciul lui fcsb.
pe lacatus cand il avanseaza ca deja are burta de maresal.....ii prieste catania....!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.