Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
3 transferuri pentru care negociază în aceste ore Rapid + Victor Angelescu a spus și ce se întâmplă cu fiul lui Șucu
2
Știri din fotbal internațional
Lionel Scaloni, reacție imediat după șocul cu Anglia: „Sunt fără cuvinte”
0
Bellingham l-a pălmuit! A urmat o încăierare generală la Anglia - Argentina
0
Thomas Tuchel surprinde după eliminarea dramatică din semifinalele Mondialului: „Nu am niciun regret”
0
Messi a emoționat-o până la lacrimi » Momentul surprins de camerele TV
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
vezi sa nu-ti explic pe tine cotul
ce antrenor slab aveti dragi catei
Popa imbrancit de un ultim aparator dinahomist ,acolo ce trebuia!?:)
Da...ma chipciu 100mil valoare tanase 150 mil salariu-..cum sa fie Tudor cu noi ba pacalicilor...cand l-a oprit pe matei singur cu portarul gresit eronat .odata pentru ofside si sa nu mai zic de situatia cand a scapat..chipciu singur cu balgradean...era offside fraieri cocliti ce sunteti nu mai e ma 50 la pauza ratatilor...o sa va batem prostii naibii echipa de miliarde de doi lei ce aveti!!
Nu a fost nimic in faza respectiva . Nimeni nu a agatat pe nimeni .
La Roma - Inter!!!
:)) Spectaculos in ultimii 10 ani de fiecare data.
+ comentatori care se roaga ca Sanmartean sa joace mai bine si sa incerce de la distanta.
Tudor cam inclina balanta de partea stelei. De asemenea, steaua nu prea arata a echipa care se tot da pe la TV, fiind de neinvins si asa mai departe. Cred ca rezultatele din retur s-au datorat si marilor blaturi facute cu al de Chianja si U Cluj. E greu cand adversarul nu se da la o parte sau cand portarul nu scapa mingea in poarta.
Trebuie sa recunosc ca joaca bine steaua pentru o echipa care are multe "amicale" in diviza A.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.