Alte știri din fotbal
Costel Gâlcă, întrebat dacă ar prelua naționala României: „Toți ne dorim”
0
Andrei Coubiș, înainte de Rapid - U Cluj: „Fotbalul e ciudat”. Plan uriaș pentru 2026
0
Oțelul - FC Hermannstadt, în runda #3 din play-out » Gol rapid și ocazii mari în startul meciului
0
Triplul campion din Superliga intră în cușca RXF » Adversar din lumea show-biz-ului
0
Știri din fotbal internațional
Emoționant: omul care a dat semnalul trezirii pleacă din Premier League după 4 ani. „Îmi va fi tare dor”
0
Buget sporit de transferuri pentru Cristi Chivu! » „Inter poate da câteva lovituri importante în mercato”
0
Manchester City - Liverpool, derby pentru semifinalele Cupei Angliei
0
Diaspora face atacul României! „Nouarul” de la AC Milan, gol de senzație astăzi
0
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
0
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Faci spume ! CFR nu joaca nimic ! Aseara ati incercat sa pacaliti fotbalul , din minutul 1 ati tras de timp in mod penibil !
mai frate 1-0 in ultimele secunde de joc numesti tu "bate autoritar"? atunci 3-0 ce fel de scor este asta? Ia uitatate tu pe palmares si vezi in ultimii 20 de ani de cate ori v-am dat 2-0 si 3-0? Zici de boala? pai treaba cu bricheta ne-a mancat un campionat? dar campionatul pierdut dupa faza cu Varga si Balan? sa zic de campionatul pierdut dupa meciul de la Craiova? Cine a fost in spatele tuturor astea? Cine alerga cu punga cu bani dupa jucatorii Bistritei sau cara valize la cluj? Cum de la cea mai mica abatere oricare dintre cluburile romanesti sunt sanctionate mai putin stoia? Apropo daca amicul tau traieste intrun cuib sa inteleg ca cine se aseamana se aduna!
La alta pagina amatorul ziarist Ionuţ Petrişor a scris ca am fost peste 30.000 cand crainicul a anuntat prin min 72 audienta de usor peste 45.000 ! Stadionul era aproape ochi si ziaristul Ionuţ Petrişor scrie acum in ziar peste 30.000 !!!!!!!!!!!!! Sunt sigur ca Ionuţ Petrişor aseara nu a fost la meci !
Ba voi nu ati batut steaua nici cind aveati cea mai puternica echipa din istoria voastra si ei erau la pamint . Asa ca CIOCUL MIC !
Pe tine te-a intrebat cineva , ceva?
Nea Apostol, ce naiba ai vrut sa zici cu "Clasicul" Romaniei? In tara asta exista doar unul si clar nu e un meci cu CFR
Am fost la meci sunteti varza cu carne si Andone e anti antrenor ! Daca nu facea minuni portarul vostru plecati cu o caruta de goluri acasa ! Felgueiras a fost singurul om de la voi care a jucat fotbal , restul au mimat !
Nu ai de unde sa sti. Foarte bine puteati sa pierdeti si cu 2 - 0 cu jucatorii mentionati de tine.
Nu caut scuze. Uita-te mai sus si vezi ca am felicitat Steaua pentru victorie. Mie mi-e ciuda ca n-am putut alinia un 11 mai bun.Felgueiras-Ivo Pinto,Cadu,Piccolo,Camora-Deac,Aguirregaray,,Muresan,Martinez-Bastos,Sougou. Iata un exemplu de prim 11 care cred ca ar fi pus mai multe probleme Stelei.
Deci la lesinate de echipe s-a inclus si Rapidul,pentru ca si ei au fost 0 barat in fata Stelei anul acesta.Sa nu uitam totusi cum a maturat pe jos Herenveen cu Rapid,totusi Herenveen fiind un fel de Real Madrid din nordul Europei!Pe bune incearca sa te uiti la meciuri inainte sa faci aprecierile astea!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.