Alte știri din fotbal
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
2
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
FRF a anunțat cele mai bune academii de copii și juniori din fotbalul românesc » Unde se află Dinamo și FCSB + surpriza de pe podium
0
Știri din fotbal internațional
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lotul naționalei din Coasta de Fildeș pentru Campionatul Mondial » Vedetele echipei africane
0
O docentă în retorică: „Chivu are discurs aristotelic!” » Sky Sport i-a dedicat documentarul „Cuvintele titlului”
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
domnu' profesor ia zi matale bre ...:))) ....daca nu se acorda golul 2, clujul castiga un punct, nu 3 ! matale iti iese altfel ? :))
Te salut...E unul dintre acei aplaudaci, @valahul mai cu seama, care incearca sa creeze suspans pe site. E bine sa-i ignore. Sunt 5-6 care capata diverse "forme", precum cameleonii. Cat despre meci. Scorul echibabil ar fi trebuit sa fie 0-0. A fost o lupta surda la mijloc si cam atat. Bineinteles ca unii suporteri si anumite echipe ne-am dori s-o vedem pe U Cluj jucand constant sau macar asa cum o face cu alte echipe, dar acest lucru nu se poate. Una peste alta, pentru noi, dinamovistii, asta e o victorie de moral si nimic mai mult. Mai este foarte mult de lucru. Ideile italianului inca nu se vad, dar ar fi fost si imposibil sa refaca totul asa peste noapte.
Iar tu esti un prost si mai rarisim !!!
Nu-i merge tastatura...
esti un analfabet rarisim!
Eu nu am vazut unde a injurat? Au sters injuraturile? maidanezi au "castigat" cu "castiga" ei de obicei... in cupele europene se vad aceste magarii, acolo sunt neputinciosi fara arbitri
Tu unde ai facut matematica?
Clona mica , nu MA SUPARA!!
Ba, tu te ocupi numai de denigrari, crezi ca vei creste mare injurand?
arbitru a batut la cluj dinamo doar asa castig
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.