Alte știri din fotbal
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
0
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
6
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
4
Știri din fotbal internațional
El este românul cu rol la finala Ligii Campionilor, PSG - Arsenal
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Primele imagini de la stadion: echipele de start
7
Carlo Ancelotii, verdict în privința prezenței lui Neymar la Mondial: „Ca să fie clar”
0
Sinergia patronului Șucu între Rapid și Genoa: „Sunt norocos. Am doi Dani, unul la Genoa și unul la București!”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
2
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Te-ai trezit si tu evreule securist:)))))
da..asa este totusi, io zic ca sa caut adresa de email a babalacilor alora din UK, cine stie..poate-poate :))
Mda, m-am trezit si eu vorbind. Castravetii sunt mai frumosi decat bulgaroaicele.
Poate sa fie,mie nu imi place deloc,rusa si maghiara mi se par cele mai oribile limbi
Ok amigo,o sa iti dau un mesaj,deocamdata face figuri,cand dau la search sa te caut ma aduce pe pagina principala
Cum am spus, mi-a placut ideea ta! Insa nu o pot promova la FIFA sau UEFA. Eu sau tu nu avem puterea sa o facem. Insa ai totala dreptate!
e o limba ca si romana cum vorbesti, asa si scrii nu precum engleza unde vorbesti una si scrii alta (aproximativ):)
pidaraz
era odata online o intrebare pe tema asta de la FIFA sau UEFA care cautau ideei noi pentru jocul de fotbal, insa ce ar trebui aprobate de catre lorzii aia din Anglia care detin regulile jocului.. si mai cred ca altfel ar fi aratat astazi clasamentul, daca punctajul ar fi fost acordat dupa cum spuneam mai jos
Ca medie bre! Bulgaria are mai multi Zigeuner ca procentaji decat noi. Ei ne spun noua "Zigeuner", insa ei sunt mai Zigeuner decat noi! Ca medie, "fetilii" de acolo sunt mai frumoase decat cele din Austria, sau Bulgaria.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.