Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Enzo Maresca, încrezător după a doua victorie pe banca lui Manchester City: „Am meritat pe deplin”
0
Egalați în prelungiri, de la 2-0! » Jucătorii lui Davide Ancelotti, furioși pe arbitru: „Este un scandal!”
0
Adrian Mutu are încredere că Bîrligea și Drăgușin se vor impune în Serie A: „Când l-am antrenat eu, gândea în italiană și traducea în română”
0
Alt sezon, același Bayern! Debut furtunos în Bundesliga
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Șase luni de război în Iran. Cele șase consecințe care au schimbat regiunea ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
:))))))))))) 1-0 pentru dinamo in minutul 1 :))))))))
ce conteaza, vrem sa luam titlul pe teren nu in culise
si, dupa parerea ta de expert, olteeanu' ala cum naiba a ajuns sa cada? poate c-a batut vintu', nu?
ce gat vezi tu?mingea e lovita de jos si sare in piept in plus atacantul nu joaca mingea aia cu capul,nu o ataca cu nimic chiar,cauta doar contactul ptr penalty.Daca prelua pe piept sau cucapul si ataca poarta era singur cu portarul,asta e boala noastra veche a romanilor,cautam ciupeala in locul unei finalizari si arbitrul procedeaza perfect la faza asta
cand s joaca mingea cupiciorul la nivelul gatului fetei chiar si a pieptului e fault ,joc periculos ,dar trebuie sa indeplinesca o conditie ,jucatorul atacat trebuiesa fie in pozitie verticala ,nu cu capul la 50 cm sau 80 de la nivelul tereenului atunci se poate da joc periculos dar inpotriva celui ce a atacat mingea la nivelul solului cu capul ..asa ca prin aluncarea care a facut-o muresanul nu putea sa ridice piciorul la peste 1.80m ..iar el a respins-o nici nu la atins pe oltean ... cred ca intelegi ce zic ..vad ca ai cunostinte cat de cat de fotbal ,ai jucat sau esti in activitate ... fara ironie sau parttipriu pt vre=o echipa ..
Dar mai devreme de ce nu te-ai enervat? Ca nu au actualizat la Chiajna? :) .... momentan nu mai actualizeaza live clasamentul decat pe site-ul campionate.ro ...unde au si sectiunea de live score.
tu esti *** sau te faci? tu nu ai observat ca astia modifica clasamentul numai dupa ce s-a terminat etapa? s-a terminat cumva etapa si numai tu ai aflat asta sau ce ***,vrei?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
comentarii doar despre steaua si faca nici o legatura cu realitatea.
Pai asta spun si eu, dar este irelevant in fotbal. Si Steaua a fost mai buna cu Petrolul... si ce daca?
se pare ca nu ai citit commentul de mai jos. chiar daca asa bate tot pana la final,tot Steaua poate sa iasa campioana daca,castiga 8 din cele 9 meciuri ramase. asa bate tot,Steaua pierde un meci din 9 si tot Steaua este campioana. de aia este optimismul mare printre stelisti
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.