Alte știri din fotbal
FC Argeș - Hermannstadt, partida care deschide etapa 26 din Superligă » Start de meci la Mioveni
0
Atacantul care-i sperie pe rivalii din Superligă! Avertisment în vestiar înainte de meciul capital pentru play-off: „E o surpriză”
0
Alibec are rival în Superliga » Jucătorul Craiovei, LIVE pe Counter-Strike a doua zi după meci: „Ce faci, bă, topitule?”
1
„Îl dau la DNA în secunda 1” » Florin Lovin ȘOCHEAZĂ: „90% dintre ei jucau la pariuri!” + Atacă dur FRF: „Au făcut o aberație maximă”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona, duel tare în semifinalele Cupei Spaniei » Tabloul complet al meciurilor
0
Alegerea făcută de Thomas Frank cu Radu Drăgușin » Tottenham a trimis la UEFA lista de Champions League
1
Bayern vrea să-i ia lui Cristi Chivu un internațional!
0
Karim Benzema i-a dat trei goluri lui Șumudică și a intrat în conflict cu un jurnalist: „Vrei să vorbim despre asta?”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Lucrările ilegale ordonate de Negoiță: „Bă, șefule, sunt anumite lucruri pe ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Doi înalți oficiali implicați într-o relație extraconjugală au demisionat ...
Libertatea
Fara trafic infernal!?? Tu pe unde te-ai plimbat iarna trecuta prin Bucuresti?
Calmeaza-te, castiga CFR Cluj! Au echipa mult peste ceea ce are Pinali!
Eu chiar sper sa ninga si in Bucuresti, sa mai acopere din nesimtirea unora. Anul trecut pe perioada viscolelor mergeai linistit pe strada, totul alb, fara gunoaie si trafic infernal.
Mda, cam incepe haosul tipic din Bucuresti. Eu urasc ambuteiajele, insa incep sa urasc si Magheru! :)))
HAI CEAHLĂUL !!!!
FORZA CFR,MANDRIA ARDEALULUI!
Zici că-i gazon sintetic, așa bine se prezintă. Cine scria că e greu terenul n-a prins meciurile de acum ceva timp când se oprea mingea la 16 m și o scoteau ăia numai cu șiretul :))))))
Urăsc ambuteiajele, mai ales alea de pe Magheru, nu poate ameriacanul să respire și eu țin la sănătatea ăstora ce au locuit acolo până au venit adevărații proprietari și și-au câștigat drepturile:))
da..parca este din poveste asa multa zapada..Comentariul tău...
HAI CFR..inca o victorie...!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.