Alte știri din fotbal
Salariul pe care îl va avea Gică Hagi la echipa națională » Toate cifrele contractului: bonusuri imense pentru „Rege”
3
MM Stoica are un favorit pentru banca României » NU este Gică Hagi! Contrazis imediat în direct: „Nu există altul mai bun”
0
Declarație curajoasă la FCSB: „Sper să ajung și mai sus decât a fost Mirel Rădoi”
0
Pițurcă pariază pe următorul star al naționalei României: „Are calitățile unui mare jucător”
0
Știri din fotbal internațional
Marele Fabio Capello demolează fotbalul italian: „Este doliu. Trăim o tragedie și aici nu demisionează nimeni!”
0
Haos în Kosovo după ratarea Mondialului! Jucătorul-cheie, acuzat că a VÂNDUT meciul Turciei
1
Ce se va întâmpla cu Radu Drăgușin după venirea lui De Zerbi: „Pune accent pe siguranța posesiei și progresie”
0
Stadionul pe care naționala a scris istorie se va demola » O arenă ultramodernă de 18.000 de locuri va fi construită
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Medic din Capitală, găsit înjunghiat în urma incendiului izbucnit în ...
Adevărul
CS Dinamo, buget mai mic decât CSA Steaua! Ce sumă COLOSALĂ a încasat ...
GSP SPECIAL
Țara din lume care are suficient plutoniu pentru 5.500 de arme atomice și ...
Libertatea
cine are fata de campioana, mai mult de cat steaua, la ora asta? dar argumenteazaa, vreau sa aflu cine joaca mai bine si cine aparent merita mai mult , daca nu steaua, m-ai facut curios:))))
ps2. 7-4 ptr cine?ca nu ma chinui sa caut marcatorii,minutul si schimbarile meciurilor:)))
Dar cine are ?
>una polenta grande< O MARE MAMALIGA ...asa poate fi caracterizat meciul jucat de DINAMO. Sunt varza toti. O sa-i bata Steaua de o sa le sune apa in cap.
sunt pragmatic, realist, nu mint niciodata, ai sa vezi!=)) sa vezi si sa nu crezi! mitica e minciuna pe langa mine! daca vrei sa aflii cine sunt, intreaba-ti fratii dinamovistii, am multe pariuri castigate cu dansii:)))))
astea 2 nici n-au jucatori iar pe aia care ii au, sunt prosti. sunt altele care se bat la titlu, gen Steaua, Astra, Vaslui si poate si Petrolul si CFR daca reintra in lupta!
Dinamo joaca slab, dar nici steaua n-are fata de campioana
un meci de liga a 3 clar pase intre fundasi si porta.......
e penibil Negoita, Dinamo nu are jucatori si doreste titlul. Bonetti sigur zboara dupa derby!
gata mai,ce sa mai zic,daca-mi zici TU,nici nu ma mai uit la meci,ce rost are sa pierd timpu daca oricum steaua bate:))) PS.scuze dar am uitat sa te intreb cine esti tu:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.