Alte știri din fotbal
Pe urmele lui Hagi, Popescu și Mutu, Florin Costea și-a inaugurat academia de fotbal: „Pregătiți pentru FCU, Steaua și FCSB”
0
Tupeu dinamovist înainte de meciul cu FC Argeș: „Chiar cred cu tărie”
0
Rezultat mincinos » 10 date-ȘOC după FC Botoșani - FCSB: iată cine a „îngropat”-o pe campioană și cum l-a sugrumat Croitoru pe Rădoi!
0
FC Argeș - Dinamo deschide etapa #3 din play-off » În criză, „câinii” caută revanșa. Echipe probabile + cotele bookmakerilor
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
10
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Iranul duce un război mai inteligent pe măsură ce își epuizează stocurile ...
Adevărul
Cum s-au antrenat astronauții din misiunea Artemis II spre Lună: ce este ...
GSP SPECIAL
Nati Meir se pregătește pentru liberarea condiționată, deși n-a achitat ...
Libertatea
le iubesti pe ambele? nehalituleeeee...!!!! fdjkhgjhgjdkjhgfdsjhjghakjhkjdshgjkhgjkhjhkjdsh. hai capito?
Dar am vrut sa ma explic. Nu ca sa'mi justific prezenta pe forum, ci pentru ca esti un interlocutor caruia vreau sa'i comunic pozitia mea. Din respect :)
amigos, grande aloha und gutten naht for all, biensur...))
bravo. frumos.excelent. like! dar totusi nu e nevoie sa te explici de parca as fi un Garcea! sunt si eu un user de rand. nu am calitati de conducator precum avo cado. stiu ca esti un membru vechi pe aici. si mai stiu ca nu te enervezi.;)))) p.s. imi place ca pui cratimele ca si mine. hihihihihi
pai am fost la sibiu, anca e anca, ramona e ramona...))) le iubesc pe ambele, nu pot sa ma abtin...))
agree. and just like.
p.s. aia nu e palinca, e apa de foc ;)
amigo? las'o jos c'o inveti in brate. mai bine zi ce ai fumat. sa fumez si eu. imi pare interesanta senzatia. de unde atata tandrete sublima coroborata cu moleseala preerectila:)) cand cu cateva zile in urma te minunai ca ce buna e ciorbitza de sibiu.;)))
Sunt membru gsp din anul 2007. Tot de atunci comentez. Nu tot timpul, cand am chef. Ca oricare alt membru. Imi face placere sa citesc comentarii, ma amuz de multe ori, rar ma enervez (cum s'a intamplat in seara asta, din pacate) si am prieteni pe aici pe care ii respect. Si apreciez respectul lor. Iar eu nu contez niciodata pe un succes garantat al lui Dinamo: nu m'am nascut ieri, deci stiu ce am si ce se intampla in..."ograda" noastra.
dap. te'am "mirosit" la returul cu Ajax. ai intrat contand pe un succes garantat al lui dinamo. pardon, al, alb-rosilor.;)) hai fii linistita ca nu incerc sa te "vanez". doar conversez. atata tot. pari preventiva si in acelasi rigida. eu zic ca nu e cazul. simte'te ca acasa. sezi bland si be palinca. vorba irlandezului.;))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.