Alte știri din fotbal
Două fake news-uri în discursul Ministrului Apărării: „Steaua are un buget mai mare decât al tuturor echipelor din prima ligă la un loc!”
0
Pus pe liber de FC Argeș, a semnat și a fost prezentat la noua echipă: „Să fie cu cât mai multe goluri!”
0
Fostul antrenor al lui Adrian Mititelu, după decizia din dosarul palmaresului: „L-ați judecat, că e nebun, că nu știe ce vorbește...”
0
Antrenorul cu experiență în play-off analizează șansele FCSB-ului: „Să ținem cont de asta”
0
Știri din fotbal internațional
Tribunalul din Genova a pus sechestru pe acțiuni! » Ce efecte poate avea pentru clubul patronat de Dan Șucu
0
Șumudică s-a dus „glonț” la Benzema, apoi a izbucnit în conferință: „N-au ce căuta aici!”
0
Cristi Chivu are oferta pe masă! Șefii lui Inter s-au hotărât după 8 luni: ce salariu va avea
2
După ce i-a prelungit contractul, Barcelona se gândește acum la reziliere
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Profeția apocaliptică a Inteligenței Artificiale privind locurile de muncă ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Mesajul lui Donald Trump pentru România despre pământurile rare și ...
Libertatea
Fara arbitrii e foarte greu..fcsb-istii au probleme
esti optimist...
mai bine ca n-am batut pe chiajna....la orice echipa serioasa tucudean era amendat grav
portar *** are Fcsb-ul+))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
corect
Oricum cu echipa asta si cu Galca plus "imbunatatirile" lui Becali sper sa scăpam de retrogradare la anul.
Brancusi este unul dintre cei mai mari artisti moderni.Deci este clar ca el tinea cu steaua.Doar toti romanii mari trebuie sa tina cu steaua , ca sa mai spele pe creier masa de oameni inculti.Ma rog , nu e vina lor ca sunt inculti , e vina regimului ca a distrus tot ce avea frumos tara asta! Halep e cel mai bun exemplu de spalat pe creier . Lumea chiar crede ca ea tine cu steaua si e interesata :)))
:))) N-au dat nicio reluare ca lumea!
ati furat ma destul.ajunge! ar trebui sa va preocupe sa va infiintati Steaua,daca mai iubiti clubul ala.o luati din liga a patra,si va mai spalati din pacate.
stirile negati
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.