Alte știri din fotbal
Marius Lăcătuș, despre cea mai importantă mutare din Superliga: „S-ar putea să fie reacții”
0
„Valeriu Iftime, te apropii cu pași repezi să fii prost ca mine!” » Dialog incredibil din culisele Superligii: „100 de milioane de euro despăgubiri”
0
Ilie Dumitrescu o sperie pe FCSB înainte de barajul cu Dinamo: „Niciodată!”
0
Cîrjan a comentat declarația arogantă a lui Florin Tănase: „Am văzut interviul lui”
0
Știri din fotbal internațional
Jamie Vardy visează la încă un sezon în Premier League
0
Italienii au aflat sumele din contractul lui Cristi Chivu » Va câștiga o avere după prelungirea cu Inter
0
SUA și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial: pe cine a ales Mauricio Pochettino
0
Florentino Perez și-a lansat un site separat în campania electorală pentru președinția Real Madrid: „Mai este istorie de scris”
0
Lifestyle
Noul Ferrari Luce, primul model full-electric din istoria mărcii italiene, a fost dezvăluit în prezența președintelui Italiei
9
Pep Guardiola, așa cum nu l-ai mai văzut » Fiica lui a postat imagini rare cu el din tinerețe: „Așa arăta? Incredibil!”
0
Ilie Dumitrescu i-a fost alături fiicei lui la ceremonia de absolvire a facultății: „Am trăit niște momente de nedescris”
5
Din cauza ei, nimeni nu s-a uitat pe teren la Roland Garros: a apărut într-o ținută provocatoare
4
Un radar montat lângă un dealer auto a prins șoferii care veneau să testeze ...
Libertatea
Traian Băsescu, prima reacție după ce a redevenit cetățean al Moldovei: „În ...
Adevărul
Antonio Colamonici, antrenorul de aur al României la Jocurile Olimpice, ...
GSP SPECIAL
Cine sunt românii care conduc filiala firmei americane ce a semnat un ...
Libertatea
n-ai nici o treaba,serios.si tot nu inteleg de ce te-ai bucura daca am intra in faliment.asta-i gandirea de user de tastatura? eu nu ma bucur sa va vad in situatia in care sunteti,nici o m... sanatoasa nu va mai pot da,pentru ca vad doar fcsb-isiti.am ramas sa hranesc doar puii de militieni.
Brasov vs Steaua Bucuresti Urmariti meciul pe W o r l d L i v e S t r e a m i n g (scrie asa in google)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pe legea veche 85/2006 pe care a intrat Rapid in insolventa perioada maxima de insolventa este de 3 ani. Cine nu iese se declara falimentul. Ultima modificare a legii este de 4 ani de insolventa dar Rapid nu beneficiaza de ea pt ca legea nu se aplica retroactiv decat in penal.
HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAA! Ce-ai facut, mah?!!!! Ai "analizat la rece" declaratiile... cui, mah?!!!! Ale aluia? HAHAHAHAHAHAAHAHAAAAA!!! Cam cat cap sa ai sa te uiti in gura aluia, ba inca sa mai ai si senzatia ca faci "analiza" pe ce spune ala?!!! Cam cat cap sa ai?!!! Pai daca toti s'teti asa, ca tine, baaa, chiar ca va meritati tot ce va face si va da ala! HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAAAA!
asa ati zis si etapa trecuta..si ne-a omorat arbitrul
"Formulă roș-albastră superofensivă: 5 oameni de atac din primul minut"...De fapt, în atac, sunt 6 oameni (Tudor joacă vârf sub acoperire). Ssss...mergeți pe burtă!
Nu mai bate campii rapidistulule , LEGEA ACTIONEAZA DOAR PT VIITOR. Singurul domeniu din juridic unde legea actioneaza si in trecut este in PENAL, unde omul beneficiaza de cea mai blanda prevedere. Asa ca nu mai invoca noua modificare a legislatiei insolventei care prevede 4 anu maxim de insolventa, ca RAPID NU BENEFICIAZA DE EA.
pai iese si intra air. de cate ori ai voie sa intri?
Evident ca nu am probe dar am analizat declaratiile lui la rece. Si acum cateva zile a intrat pe telefon la digi si scotea el in direct cam ce bani ar avea Steaua de incasat anul asta si a zis cam asa: " 3-4 milioane euro din grupele Europa League , bla bla bla ". Deci el singur dadea de inteles ca titlu nu il ia in calcul. Ce sa mai vorbim, UN MINCINOS SI UN FARISEU. Sa plece gata ne am saturat si aia care l am sustinut cand restul il injurau.
Da' halatu', halatu', cat e halatu'?!...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.