Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Nu sunt sfinti insa,fauna penitenciarelor este formata in mare majoritate din straini non-euro(magrebieni&cetateni de culoare din fostele colonii) si est-europeni(Top 5:polonezi,romani, bulgari,jugoslavi,lituanieni ).
Mai,nu stiu,pentru ca erau piese de patrimoniu ce au fost si distruse..........oricum,mai mult de 4 ani nu cred ca iau,insa repet,nu ma pricep,deci nu bag mana-n foc......
Frate,n-ai vazut ca aia au inchis 8 inchisori din lipsa de detinuti????????????:))))))))))))))))))))) Cat de tare poate fi asta!!!!!!!!!
MO 7tagane ..nu iti este frica ca te bate dumnezeu sau voi 7taganii nu aveti dumnezeu
Olandezii adica nu fura?
Deci sa inteleg ca in Olanda nu se fura?
Cine? Tot romani? Si cati ani crezi ca iau astia? Justitia in Olanda am auzit ca e mai blanda.
Sunt pedepsiti conform legislatiei.Aici cei care au fost surprinsi copiind card-uri spre exemplu se afla-n penitenciar..:)) O anumita d-ra(fiica unui fotbalist celebru la Dinamo si Nationala) a iesit in evidenta in urma unui astfel de eveniment..:))
D-ra/D-na Glorie timpurile lotrilor/haiducilor s-au savarsit iar respectivii nu faceau parte din grupul lui Robin(Hood nu Van Persie)..:))
Eu unul cred ca au fost doar tapi ispasitori.....:D...parerea mea este c altcineva e in spatele afacerii iar ei au picat ca musca n lapte....:D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.