Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova și-a stabilit programul din Austria! Campioana României va întâlni o campioană și o echipă de top din Ucraina
0
Scandal la Sports Festival de la Cluj! Un arbitru adolescent ar fi fost pălmuit și înjurat de un părinte
0
Lovitură de teatru: FCSB l-a convins să revină a PATRA oară!
7
U Cluj, aproape de al șaselea transfer al verii » Vicecampioana României, acord cu jucătorul
1
Știri din fotbal internațional
De nicăieri: Florin Bratu semnează cu multipla campioană din Europa: „Începe o nouă eră!”
0
Real Madrid, lovitură neașteptată pe piața transferurilor » Campionul european vine pe Bernabeu
0
Deschidere de scor în Germania - Curacao, cel mai dezechilibrat meci din grupele Campionatului Mondial
4
Erou național după golul din minutul 94! Qatar îl răsplătește regește pe omul care a scris istorie la Mondial
0
Lifestyle
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
3
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Ce legături are cu sportul Adrian Veștea, noul premier desemnat: s-a pozat ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
buna gluma
gooooooooooooooooool dinamoooooooooooooooo wowwwwwwwwwwwww ce mistoooooooooooooo. Stati mah vitelor ca am glumit timpitiilor la cap pai nu aveti voi bani sa cumparati 4 goluri nemernicilor. Ati sarit repede in sus pocitaniilor :)
Deci...lovitura libera ptr Otelu si militianu Comanescu aseaza zidul la 5 metri????
Daca asta a fost penalti, atunci Anghelache nu este nici securisti si nici comunist. Grigore trebuia eliminat de 3-4 ori.
Hai ca intra si Tucu..viitorul jucator al Stelei
iar au odihnit astia jucatori pt meciul cu steaua....iar vine partea a 2 -a din volumul MANITA
ce crac mare are arbitru!!! a pus zidul la 8 pasi... :)))
1.17 mai degraba, la publicbet, daca te referi la juventus, am jucat cum am simtit eu...am avut si cote mari si cote mici, am prins si 1.95 cota la x pauza, pe otelul i-am luat din doua considerente: 1. dinamo si otelul au loturi de valori apropiate 2. am banuit ca dinamo le va da meciul, dupa tot e s-a spus si speculat ca dinamo nu prea ar dori in europa, si plus de asta otelul din cate stiam are nevoie de puncte cred ca te-am lamurit, pana la urma banii mei, joc cum vreau, no offence, amigo:D
Ia aminteste-ti faza cu L. Rus de la meciul tur cu Petrolul, cand tot tu sustineai ca a fost penalty, desi omul era cazut si a degajat balonul in propria mana!:))))))
Deci e clar:de acum incolo,la meciurile lui Dinamo,2 bilete:pe unul 1 pauza 2 final,iar pe celalalt 2 pauza,1 final....:D
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.