Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Dorit de mai multe echipe, și-a prelungit contractul cu Tottenham până în 2031
0
Ce obține Real Madrid de pe urma iminentului transfer la Newcastle: compromisul la care s-a ajuns
0
Peste 500.000 de fani la Mondial: ar umple nouă Arene Naționale! » Gradul de ocupare anunțat de FIFA
0
FIFA îi va plăti salariul întreg arbitrului somalez expulzat de americani
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
CTP, după desemnarea lui Veștea ca premier: „Nicușor Dan vrea să spargă PNL ...
Libertatea
Primele semnale ale fisurilor din PNL: liberalii care au rupt rândurile din ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
bucurie mare pe dinamovisti steaua campioana si ei aproape de faliment
bravo , iesenilor , ati blatuit sau ati jucat la pariuri ? 0-3 cu cfr , 2-5 cu pandurii ? Este incredibil ce au facut cei de la Otelul Galati , o echipa neplatita , cu un viitor incert , ne-a aratat tuturor ca merita sa-si gaseasca un investitor serios , au ONOARE si DEMNITATE . Sincer , mi-e jena pt cum am castigat acest titlu , sezonul 2014-2015 NU MERITA SA AIBA NICI O CAMPIOANA .
Steaua a castigat cel mai corect campionat din europa...bayern ultimele 5-6 etape dadea puncte la toata lumea,stuttgart s-a salvat dupa un blat ordinar, barca a salvat-o pe la coruna....in liga 1 echipe deja retrogradate sau fara nici un obiectiv au incurcat atat echipele aflate in lupta la titlu cat si la retrogradare.
Mori de ras ! Conducatorii de la Tg. Mures i-au motivat pe ieseni, insa au uitat sa-i motiveze si pe otelari ! :)))))
Steaua a castigat cel mai corect campionat din europa...bayern ultimele 5-6 etape dadea puncte la toata lumea,stuttgart s-a salvat dupa un blat, barca a salvat-o pe la coruna....in liga 1 echipe deja retrogradate sau fara nici un obiectiv au incurcat atat echipele aflate in lupta la titlu cat si la retrogradare.
Otelul....ma mandresc cu demnitatea echipei mele! Retrogradam cu demnitate, am batut si campioana si vicecampioana la ele acasa. Nu am mai vazut ca o echipa matematic retrogradata cu 3 etape inainte de final sa castige toate cele 3 etape!
Blat ordinar la ASA - Otelul. Cei de la gsp au pus scorul 1-2 inca de prin minutul 75. Știau ei ceva. Sigur au știut ca cei de la Asa stiu ca nu aveau șanse sa ajungă in grupele ligii campionilor si sa se umple de bani si au preferat o cota de peste 30 cu 1 pauza 2 final. Cineva de la gsp s-a scăpat mai repede si a pus cu 20 min. mai repede scorul de 1-2. Totul e regizat.
Ce le faceti?...asa...ca noi va batem de 5 ani si nu patim nimic...
Eu ce nu pot sa inteleg sunt urmatoarele: Otelu bate Steaua bate Tg. Mures de vreo 6 etape joaca incredibil, frumos dar retrogradeaza. De ce nau jucat asa pana acuma. Pacat. dupa cum au jucat in ultimele etape le mai dadeam lor un titlu
Ce blaturi ordinare, mi-e greata!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.