Alte știri din fotbal
Antrenor surpriză la Hermannstadt și doar 20 de jucători în lot cu o săptămână înainte de startul în Liga 2
0
Istvan Kovacs revine de la Mondial direct cu primul derby al sezonului în Superligă
4
Vândut de Rapid, Andrei Borza admite: „Decât să merg la o echipă mare și să stau pe bancă...”
9
De asta a acceptat Rapid doar două milioane de euro pe Andrei Borza
8
Știri din fotbal internațional
„Senzație la București” » Letonii sunt în extaz după victoria în fața lui FCSB
0
Dennis Man, sezonul 2 la PSV Eindhoven: „Mă simt ca acasă aici, în Olanda, și totul trebuie să fie mai bine!”
0
Campioana Germaniei, pregătită pentru „după Olise” » Acord cu un internațional francez!
0
Șocul serii în Europa League: Benfica, înfrângere incredibilă în turul 2
1
Lifestyle
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
A făcut striptease pentru Mutu, acum a pozat goală la cârma unui iaht: „Inima mea”
1
Motorina standard se apropie de 10 lei/l, vineri, 24 iulie 2026. Cât costă ...
Libertatea
AI va distruge omenirea? Care este principalul pericol dezvăluit de ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
O cisternă a luat foc în Bacău după ce s-a izbit de un tren cu aproape 200 ...
Libertatea
Ia zii ba sarantocule ? Las-o pe Dinamo . Cit e benzina in PECENEGIA ? Parca Romania era tzara cea mai sarantoaca din Uniunea Europeana DIN TOATE TIMPURILE cu cei mai multi sarantoci , cu cei mai multi anafabeti , poporul cu cel mai mic I.Q, ETC..Lasa fotbalul in pace ca Steaua nu e Barcelona ca sa te agiti cu zecile tale de nick-uri atit . Hai Pa . Pa.
2 dolari si un pic per litru nu per galon :)) Oricum aia prin SUA au masini cu motoare de tir , asa ca ei compenseaza la consum :))
Da, vroia sa caute avionul disparut. :)
Piscina putin spus,cred ca Oceanul Indian!:)))
Cit e ba benzina la voi in dolari americani ?
Ce rusine! Doua goluri a primit Steoaia cadou! Se pare ca valiza ciobanului bantuie campionatul!
Off-topic , vreau sa le multumesc celor care ne conduc ca ne-au adus la nivelul Elvetiei ... De abia astept sa ma duc sa bag benzina sa circul ca un elvetian ... Amandoi platim aceiasi bani pe carburant
M-am uitat de cateva ori pe reluari Botizane, iar portarul ala parca plonjeaza in piscina.
Am vazut si eu acum faza aia la Tanase ... In primul rand Tanase era singur pe acolo , trebuia sa il tina un om ca sa protejeze iesirea portarului Si daca nu , mamaliga aia de portar trebuia sa il impinga sau sa ii dea una cand iesea la minge ... era regulamentar
Ba Alpine iar nu ti-ai baut cafeaua ? :)) Tu pentru toate gasesti cate ceva ... ia-te de mana cu Valahul
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.